| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 27 dub 2024, 11:08

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rekonstrukce moskviče
PříspěvekNapsal: 30 čer 2012, 19:23 
kedlubak píše:
Děkuju za informace, chtěl jsem se zeptat, radši bych asi ten originální volant, je i s klaksonem? Koukal jsem na jejich stránky a ten díl klaksonu tam je, ale je i s tím balónkem aby byl funkční? Sedačku chci kovovou, ale neznám nikoho v okolí kdo by mi jí mohl půjčit, abych jí nechal vyrobit... A kdyby se podařila ta maska, tak jsem vážnej zájemce...


Bez balonku, balonek asi uz nikdo nevyrobi - leda vykuchat nejakou detskou hracku.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rekonstrukce moskviče
PříspěvekNapsal: 29 čer 2012, 20:57 
Děkuju za informace, chtěl jsem se zeptat, radši bych asi ten originální volant, je i s klaksonem? Koukal jsem na jejich stránky a ten díl klaksonu tam je, ale je i s tím balónkem aby byl funkční? Sedačku chci kovovou, ale neznám nikoho v okolí kdo by mi jí mohl půjčit, abych jí nechal vyrobit... A kdyby se podařila ta maska, tak jsem vážnej zájemce...


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rekonstrukce moskviče
PříspěvekNapsal: 29 čer 2012, 07:38 
Sedačka ( plastová nebo ocel ?)
Pokud plast , tak musíš někoho sehnat , kdo ji má a poslat na info@paraevoluce.com a o ni ti dle originálu vylisují.
Pokud ocel, musíš sehnat někoho kdo ji má , a klepmíř musí vyrobit znovu.
volant - hliníkový - přesný tvar neorigo materiál - p. adámek cena cca 600
plastový - přesná replika včetně materiálu - info@paraevoluce.com - cena 1000
světla - zadní - info@paraevoluce.com - cena za kus 300,-
přední - plastová - viz. horní řádek
skleněná - nelze vyrobit
Přední maska - p. adámek něco zkouší odlít z hliníku, já trochu zkouším něco lisovat, ale je neskutečně drahá forma, takže
s tím asi bude největší problém - leda koupit dalšího moskviče na ND, občas je na Aukru něco objeví...

Pro renovaci mrkni na forum " fotografie šlapacích moskvičů " " renovace 1978 " od driver5


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Rekonstrukce moskviče
PříspěvekNapsal: 27 čer 2012, 19:47 
Zdravím všechny,
Dnes jsem si domů přivezl krásnýho šlapacího moskviče (pro mého synka) z roku 83, samozřejmě potřebuje nějakou údržbu a doplnění dílů, které na něm schází, takže kdyby měl kdokoliv cokoliv z mého nákupního lístku ať se mi prosím ozve na kedlubak@seznam.cz

1) sedačka
2) volant
3) přední maska
4) světla

Je to sice 3/4 všech dílů co se na stroji nachází, ale nadchl jsem se pro to a rád bych to dal do Vánoc dokupy.
Díky za informace


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting