| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 28 bře 2024, 17:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Autorevue dnes
PříspěvekNapsal: 16 pro 2016, 16:43 
Hoši, jako moskvičář od 18 let s přestávkami do nynějších o 40 více radím : nečtěte blbé kydy a už vůbec se v nich nepatlejte. Jak říkají Arabové v přísloví- psi štěkají, ale karavana táhne dál. Já říkám- blbovui posu nezavřeš a sám se jen naštveš. S přáním mnoha radostí Jarda


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Autorevue dnes
PříspěvekNapsal: 16 pro 2016, 11:12 
Offline
Big Boss
Big Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 18:11
Příspěvky: 1142
Bydliště: Kopřivnice
Majitel Moskviče: ano
Vím, že jsem svými příspěvky dost akční, ale už jsem takový. Já se už jako děcko rval za Moskviče a nikdy to jiné nebude. Mě jen pořád štve, že tolik let už uteklo a pořád se na Moskviče hází špína a pořád ne a ne napsat pravdu. Proto také píši ony časopisy a když hledám pravdu tak si musím zjistit né jednu informací, ale musím jich mít tisíc ! To znamená že jedno auto, pro mě znamená tisíc článků, protože než něco napíši, tak musím tu pravdu hledat. Mnoho serverů co píšou články o Moskvičích, kolikrát napíšou takové blbosti, že to snad ani není možné. Politická situace v Sovětském svazu cíleně zabíjela Moskviče už v 70 letech a když ho chtěli zachránit v druhé polovině 90 let, tak už bylo příliš pozdě. Říká se že o mrtvých jen dobře. V případě Moskviče, bych byl rád, kdyby se konečně začala psát pravda.

_________________
Moskvič 2140, Izh 2715, Ford Bronco 5,8 XLT


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Autorevue dnes
PříspěvekNapsal: 16 pro 2016, 09:26 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2015, 18:52
Příspěvky: 274
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvič 403,Moskvič 408,Moskvič 426, šlapací Moskvič, Iž 2125
Pepo souhlasím , jak kdybys mi to vzal z pusy. Ale je zimní období do garáže se nikomu nechce a tak se klábosí.

_________________
Když to moc chceš, tak to koupíš.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Autorevue dnes
PříspěvekNapsal: 15 pro 2016, 21:22 
Offline
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008, 18:13
Příspěvky: 1084
Bydliště: Praha
Majitel Moskviče: ano
Typ: 407, 412, Škoda 120 L, šlapací Moskvič 412,
A není to jedno co tam píšou? Hlavně,že nám to jezdí a to je nejdůležitější :auto: :ok:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Autorevue dnes
PříspěvekNapsal: 15 pro 2016, 18:08 
Offline
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 kvě 2008, 21:59
Příspěvky: 2591
Bydliště: Ostrava
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvič 412
Ubi.Que píše:
Ano, recyklovaný článek 1000x jinak, ale tentokrát je to celkem bez zásadních chyb. Vtipné je, jak v diskuzi někdo tvrdí, že motor UZAM 412 je kopie Renaultu a nedá si to vymluvit. :)

Chvíli to trvalo než jsem ho přesvědčil o opaku, ale nakonec si to nechal vymluvit

_________________
Moskvič 412, Mercedes Benz E Klasse, Lada 2107, Yamaha Ybr 125
V životě se řídím třemi hesly: Neser se do toho čemu nerozumíš, Nemrdej do toho co funguje, A že jsou zámky a klíče lidé a pi**


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Autorevue dnes
PříspěvekNapsal: 15 pro 2016, 00:10 
Offline
Big Boss
Big Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 18:11
Příspěvky: 1142
Bydliště: Kopřivnice
Majitel Moskviče: ano
Co o tom říct ? Hodně věcí je jinak. S těmi nápravami si mohli vzpomenout na Moskvič 403. Také výroba 408 začala v roce 1964 a né v roce 1965. Také není pravda že Moskvič v roce 1970 neměl nové typy vozů. V roce 1970 chtěli konstruktéři protlačit do výroby model 3-5-2 a 3-5-3 ale nebylo jim to dovoleno z politických důvodů, protože hlavní pramen peněz už tekl do rozjezdu výroby vozů v Togliati. Právě model 3-5-2 a 3-5-3 měl nahradit 412 a původně se 2140 neměla vůbec vyrábět, protože šlo jen o modernější 412. Výroba Aleka byla spuštěná v roce 1986 a né až v roce 1987. Navíc v 70 letech konstruktéři AZLK měli obrovské ponížení, protože chtěli vymýšlet vlastní model a rozhodně nechtěli vymýšlet nové auto, které mělo základy ve Francouzké Simce. Také se mělo napsat že Aleka neměli jen motor od Vazu, ale také Uzam 331,10 a Ford 1,8 v naftě pro západ. Navíc se z Aleka odvíjelo tolik verzí modelu, že se vůbec nedá spočítak kolik jich bylo. Také mohli napsat, že Aleko bylo hotové už v roce 1981 a v roce 1983 se provedli jen malé vizuální změny ale tohle auto nesmělo vyjet z pásu dříve než Lada Samara v roce 1985. Také mohli napsat, že právě finanční a také technická politika soudruhů ve vládě zabila AZLK. Už v 70 letech vláda Moskviči krátila peníze, v 80 letech se mělo do Moskvičů dávat několik nových špičkových motorů ale byli problémy protože zase nebyli peníze a právě Vaz musel dodávat a to né jen 1,6 l ale v 90 letech i další motory. I když i Uzam dodával mnoho krásných motorů tak i Renault, tak to nenapsali. Politika soudruhů zabila Moskviče a to tam měli napsat. Do nového časopisu píšu o Svjatogoru a to by jste se divili, kolik měl možností jen v motorech.

_________________
Moskvič 2140, Izh 2715, Ford Bronco 5,8 XLT


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Autorevue dnes
PříspěvekNapsal: 14 pro 2016, 23:38 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 06 lis 2014, 00:35
Příspěvky: 236
Bydliště: Slaný
Majitel Moskviče: ano
Typ: M2137, Aleko, Škoda Octavia II, Twingo 1
I mne článek potěšil. Povědomí o značce mezi mladšími ročníky je malé. Můj kolega v práci, je mu nějakých 35 let, se s kamennou tváří zeptal, která země ty moskviče vlastně vyrábí... Nějakou chvíli mi trvalo, než jsem si vybavil, ke které zemi toto hlavní město patří.... :D


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Autorevue dnes
PříspěvekNapsal: 14 pro 2016, 19:42 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 29 zář 2008, 21:09
Příspěvky: 149
Bydliště: Velké Popovice
Majitel Moskviče: ne
Ano, recyklovaný článek 1000x jinak, ale tentokrát je to celkem bez zásadních chyb. Vtipné je, jak v diskuzi někdo tvrdí, že motor UZAM 412 je kopie Renaultu a nedá si to vymluvit. :)

_________________
Ford F-250 Ranger V8 (1967) Москвич 412 »Ментос« (1971) Volvo 940 GL D24TIC (1991)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Autorevue dnes
PříspěvekNapsal: 13 pro 2016, 10:29 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář

Registrován: 16 zář 2008, 15:53
Příspěvky: 278
Majitel Moskviče: ne
http://www.autorevue.cz/moskvic-byvala- ... -internetu

Dnešní autorevue, určitě už se to tu mnohokrát objevilo a zase znova i 1000x jinak. Ale je věnována vzpomínka něčemu co máme rádi.

P.

_________________
VAZ 2102 zvaný Žíža, Obětoval se v krizi.... :(
Moskalenko je snem zatím......


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting