| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 28 bře 2024, 14:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 10 srp 2015, 05:35 
Prosím o fotky předělávky na elektropohon na majlíka: bafy@centrum.cz
Díky Pepa


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 kvě 2015, 11:38 
mam kompletní pohon pro šlapacího moskviče na prodej..více info včetně fotek na xman69@seznam.cz


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30 dub 2015, 06:42 
Ahoj pd121.
Mohl by jsi mi prosím zaslat nějaké fotky, jak je pohon technicky řešen.
Teď jsme s dědou dali dětského moskviče dohromady a také uvažujeme nad elektro pohonem pomocí stěračových motorků. Tak jestli by jsi mi zaslal nějaké foto pro inspiraci budu rád. Děkuji.
e-mail: mirda009@seznam.cz


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27 črc 2014, 23:10 
Předělával jsem - na dva stěračové motorky ze Š 1203 (dohromady cca 120 W) už zvládá i trávník, dlažbu a lehčí terén a to nejen s dětmi, ale i se mnou (kolem 90 kg) :-) Na jeden motorek byl jen na asfalt. Převod od motorků na zadní nápravu mám přes kolečka a řetěz z horského kola - rychlost běžné chůze. Bylo potřeba vyztužit zadní nápravu - pokud se nechala odpérovaná, padal nebo klouzal řetěz. Částečně to řešil napínák a kluzák, ale vyztužení je 100 % jistota. Motorky krmí gelová baterie 12 V 18 Ah, po plném nabití kluci drandili i cca hodinu, než ukazatel stavu spadl na 25% a začalo to jet slabě. Zkoušel jsem i 24 V 300 W motor z elektrokoloběžky, ale s tím už by to chtělo brzdy. Na stěračáky, když dají děti nohu z plynu, tak to zastaví a stojí. Nedoporučuji dávat stěračové motorky z novějších aut (felicia), mají ozubená kola v převodovkách ze silonu nebo jiného plastu a strhnou se. Motorky ze starých škodovek stačí naplnit vazelínou a fungují bez problémů. Jen po delší jízdě se převodovky ohřejí a občas ukápne vazelína pod auto, takže efekt veterána je dokonalý... :-)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 23 čer 2014, 09:47 
maja@humlak.cz


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting