| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 28 bře 2024, 15:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Info o akci
PříspěvekNapsal: 11 pro 2014, 20:01 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 08 bře 2014, 11:00
Příspěvky: 225
Bydliště: východní Čechy
Majitel Moskviče: ano
Typ: Bohouš
A což to takhle přesunout do jiného (samostatného) vlákna, kde by se každoročně výbušné, (jak se alespoń zvenku zdá), téma jednou pro vždy prodiskutovalo s jasným a všeobecně přijatelným závěrem?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Info o akci
PříspěvekNapsal: 11 pro 2014, 16:32 
Offline
Диспетчер форума
Диспетчер форума
Uživatelský avatar

Registrován: 29 kvě 2008, 21:16
Příspěvky: 3012
Bydliště: Pardubice
Majitel Moskviče: ano
Typ: 412 + 2140
Co kdybych to tady profiltroval a nechal tady jen věcné údaje o srazu?

_________________
Škoda Fabia Combi 2003 * Moskvič 412 1971 * Moskvič 2140 1978 * Fiat 125p 1976 * Mercedes-Benz 123 240D 1976
Hyundai Sonata 2006 * Dacia Solenza 2004 * vlek Brigitte 1969 * karavan Langošák 2 1984 * Moskvič Pikap Home Made

Moskvič klub Pardubice na Facebooku

Obrázek
Bejvávalo:
Škoda Spartak 1956 * Škoda 1000MB 1968 * Moskvič 412 1972 * Škoda 110L 1976 * Moskvič 2140 1978 * Dacia 1300 1980 * Dacia 1300 1978 * VAZ 2102 1980 * Dacia 1310 1983 * Škoda 120L 1985 * Škoda 125L 1987 * Škoda Favorit 1992 * Škoda Felicia 1996


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Info o akci
PříspěvekNapsal: 10 pro 2014, 11:48 
Offline
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008, 18:13
Příspěvky: 1084
Bydliště: Praha
Majitel Moskviče: ano
Typ: 407, 412, Škoda 120 L, šlapací Moskvič 412,
Jara píše:
Pepo, já si ho přečetl, ale v tom emailu po mě nevyžaduješ odpověd i když vím že jsi tu odpověď čekal. Přečetl jsem si ho velmi pozorně a přiznám se že hned po přečtení jsem už nechtěl odpovídat, a to né z důvodu že mi nestojíš ani za odpověď. Nechci se prostě s tebou už hádat, protože já bych ti zase něco napsal dalšího z mého osobního života. Proto jsem na něj neodepsal. Kdybych to udělal, tak už mám další email z tvého života a potom zase ty další a jelo by to pořád dokola. Takže v zájmu míru a klidu mezi námi jsem záměrně neodepsal. Můžeš si třeba myslet, že jsem ustoupil nebo prohrál, nebo že jsem neslušný že ti neodpovídám nebo já už nevím co. Já se prostě nechci už hádat a chci mít klid ! Snad to pochopíš.


Dík za odpověď myslím, že v tom máme oba jasno


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Info o akci
PříspěvekNapsal: 09 pro 2014, 23:32 
Offline
Big Boss
Big Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 18:11
Příspěvky: 1142
Bydliště: Kopřivnice
Majitel Moskviče: ano
Pepo, já si ho přečetl, ale v tom emailu po mě nevyžaduješ odpověd i když vím že jsi tu odpověď čekal. Přečetl jsem si ho velmi pozorně a přiznám se že hned po přečtení jsem už nechtěl odpovídat, a to né z důvodu že mi nestojíš ani za odpověď. Nechci se prostě s tebou už hádat, protože já bych ti zase něco napsal dalšího z mého osobního života. Proto jsem na něj neodepsal. Kdybych to udělal, tak už mám další email z tvého života a potom zase ty další a jelo by to pořád dokola. Takže v zájmu míru a klidu mezi námi jsem záměrně neodepsal. Můžeš si třeba myslet, že jsem ustoupil nebo prohrál, nebo že jsem neslušný že ti neodpovídám nebo já už nevím co. Já se prostě nechci už hádat a chci mít klid ! Snad to pochopíš.

_________________
Moskvič 2140, Izh 2715, Ford Bronco 5,8 XLT


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Info o akci
PříspěvekNapsal: 09 pro 2014, 20:09 
Offline
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008, 18:13
Příspěvky: 1084
Bydliště: Praha
Majitel Moskviče: ano
Typ: 407, 412, Škoda 120 L, šlapací Moskvič 412,
Jara píše:
Pepo, my se ještě vrátíme blíže k čechám, ale ted jsme se prostě posunuli na severní moravu. Chceš teda říct, že kluci ze Slovenska to můžou mít daleko ? Chceš mi diktovat z Prahy kde máme na Moravě pořádat srazy ? Mě mrzí že to máš daleko, ale tak to prostě je. Jednou to máte dále vy potom zase jiní. Ted se zeptám, Jarní jízda je sraz přes noc ? A s ubytováním ? Protože já nebudu jezdit 350 km na oběd a ještě toho večera zpátky. To bych opravdu moc nepokecal. Až mi to bude vycházet, tak přijedu a věř nebo nevěř i dokonce rád. Co se týká financí, tak máš pravdu, nikdo je nemá. Ale já v průběhu 7 let přišel o práci, byl třikrát na operaci tlustého střeva, měl nemocenskou opravdu velmi dlouho, prodal z finančních důvodů auto, kopil dvě auta následně, protože svých snů já se nikdy nevzdám, také jsem musel koupit garáž pro Iže 130 000, potom jsem renovoval za opravdu hodně moc peněz (Iž 242 000, Bronco 160 000)_ a ještě nejsem u konce. 4 roky jsem jezdil v nemocnici za 38 kč na hodinu a abych něco měl tak jsem musel jezdit 28 dní v měsíci, žral jsem za 50 korun na den, abych ušetřil a mohl třeba dodělat Iže co nejrychleji. A ty mi budeš něco povídat o prachách! ? Já se budu ještě hodně dlouho vzpamatovávat, protože jsem do toho dal úplně všechno, a málem i vztah, který si chci zachránit. Ty nemáš ani ponětí jakým stylem jsem tohle všechno dokázal a jak jsem se musel kolikrát i ponížit abych měl to co mám. Doufám že jsem ti odpověděl zcela přesně. A pokud se ti Moravské srazy nelíbí, tak na ně nejezdi. Jsou lidé kteří přijedou rádi. Tím je to uzavřené z moji strany.



Járo 3.12. jsem Ti poslal email, tak doufám,že jsi ho přečetl (zatím žádná odpověď)?Nebo Ti nestojím ani za pár řádků?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Info o akci
PříspěvekNapsal: 03 pro 2014, 16:01 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2008, 14:28
Příspěvky: 348
Je pravda, že ze západu republiky je to obrovský kus cesty, ani z Prahy to není zrovna blízko, ale pro objektivitu je potřeba také dodat,
že to není o moc dál než na některé jiné srazy, na kterých jsem dříve byli.
Dal jsem si to do plánovače tras a vyšlo mi, že cesta Praha - Frýdlant je jen o 25 km delší než do Kopřivnice na ranč,
kde jsme byli v roce 2007, a o 29 km delší než cesta do Štramberku ke Kateřině, kde jsme všichni byli několikrát.
Každopádně, všichni západočeští účastníci akcí na Moravě a na Slovensku a jejich spolehlivé vozy si zaslouží obdiv. :ok:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Info o akci
PříspěvekNapsal: 02 pro 2014, 14:28 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 20 zář 2008, 00:42
Příspěvky: 281
Bydliště: FM
Majitel Moskviče: ano
Typ: Aleko, 408/I
Místo srazu se nikdy ideálně nevybere a pokaždé se najde někdo kdo to má blíže a jiní mnohem dál, 100 lidí a 100 názorů či pohledů. Jde o to najít pokud možno kompromisní řešení místa setkání, dostupné pro co nejvíce lidí, Pepa rozhodně nehodlá diktovat místa konání. Jak zde již bylo psáno Moskviče jezdí po celé republice, vlastní je i starší lidé, kteří se rozhodně nevydají na daleké cesty, jako příklad mohu uvést pána, který byl (je) dnes už zaniklého Moskvič klubu v Havlíčkové Brodě. Onen starý pán by se jistě rád takového srazu zúčastnil se svým vozem, což by bylo pro něj povzbuzení či „momentální omládnutí“, vidět toliko Moskvičů pohromadě. Pak by také stálo za pokus uspořádat sraz třebas v Humpolci?! Těchto lidí je zajisté více napříč celou republikou, tohle je jen příklad z mnoha.

Jarní jízda je jednodenní akce, několika ročníků jsem se zúčastnil, ať už autem nebo i vlakem, což je díky spojení Ostrava – Praha v pohodě, následně pak metrem na konečnou a autobusem přímo až na místo. Na vyjížďku se vždycky 1 – 2 místa v nějakém autě najdou a stejným způsobem dopravy zpět domů, toť vše na otočku během jediného dne. Při koupi celodenní síťové jízdenky pro ČD za 550 peněz, je to solidní cena a vidět na živo kolem 50 aut, zážitek k nezaplacení. Díky vzájemně „kolegialitě“ je možný i nocleh nebo svezení směrem blíže k domovu. Důležité je setkání lidi, kteří se jen tak často nepotkají.

V dnešní době to nemá nikdo jednoduché a je třeba s tím bojovat. Místo srazu je dané, kdo přijede ten přijede, však toto setkání není stranickou povinností, ale vlastním zvážením všech pro a proti. Někteří pravidelní účastníci budou chybět, ale holt je to třeba brát jako fakt. Stále nevím, kterým :auto: přijedu???

_________________
Aleková trikolora1+1+1+1+1 Moskvič 408/1
Škoda 105LŠkoda Fabia Kombi


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Info o akci
PříspěvekNapsal: 02 pro 2014, 13:14 
Offline
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008, 18:13
Příspěvky: 1084
Bydliště: Praha
Majitel Moskviče: ano
Typ: 407, 412, Škoda 120 L, šlapací Moskvič 412,
Měl jsem jen připomínku k místu konání srazu, nic víc. Tvůj osobní život mě nezajímá. :papa:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Info o akci
PříspěvekNapsal: 02 pro 2014, 02:27 
Offline
Big Boss
Big Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 18:11
Příspěvky: 1142
Bydliště: Kopřivnice
Majitel Moskviče: ano
Pepo, my se ještě vrátíme blíže k čechám, ale ted jsme se prostě posunuli na severní moravu. Chceš teda říct, že kluci ze Slovenska to můžou mít daleko ? Chceš mi diktovat z Prahy kde máme na Moravě pořádat srazy ? Mě mrzí že to máš daleko, ale tak to prostě je. Jednou to máte dále vy potom zase jiní. Ted se zeptám, Jarní jízda je sraz přes noc ? A s ubytováním ? Protože já nebudu jezdit 350 km na oběd a ještě toho večera zpátky. To bych opravdu moc nepokecal. Až mi to bude vycházet, tak přijedu a věř nebo nevěř i dokonce rád. Co se týká financí, tak máš pravdu, nikdo je nemá. Ale já v průběhu 7 let přišel o práci, byl třikrát na operaci tlustého střeva, měl nemocenskou opravdu velmi dlouho, prodal z finančních důvodů auto, kopil dvě auta následně, protože svých snů já se nikdy nevzdám, také jsem musel koupit garáž pro Iže 130 000, potom jsem renovoval za opravdu hodně moc peněz (Iž 242 000, Bronco 160 000)_ a ještě nejsem u konce. 4 roky jsem jezdil v nemocnici za 38 kč na hodinu a abych něco měl tak jsem musel jezdit 28 dní v měsíci, žral jsem za 50 korun na den, abych ušetřil a mohl třeba dodělat Iže co nejrychleji. A ty mi budeš něco povídat o prachách! ? Já se budu ještě hodně dlouho vzpamatovávat, protože jsem do toho dal úplně všechno, a málem i vztah, který si chci zachránit. Ty nemáš ani ponětí jakým stylem jsem tohle všechno dokázal a jak jsem se musel kolikrát i ponížit abych měl to co mám. Doufám že jsem ti odpověděl zcela přesně. A pokud se ti Moravské srazy nelíbí, tak na ně nejezdi. Jsou lidé kteří přijedou rádi. Tím je to uzavřené z moji strany.

_________________
Moskvič 2140, Izh 2715, Ford Bronco 5,8 XLT


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Info o akci
PříspěvekNapsal: 30 lis 2014, 15:00 
Offline
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008, 18:13
Příspěvky: 1084
Bydliště: Praha
Majitel Moskviče: ano
Typ: 407, 412, Škoda 120 L, šlapací Moskvič 412,
Ale Járo, já moc dobře vím co se děje na srazech a proč se lidi ubytovávají v chatkách, to mi vysvětlovat nemusíš, navíc, na rozdíl od Tebe jsem byl na srazech na Moravě, tak i třeba v Nové Roli, tak mohu porovnávat, ale o to nejde. Jde mi jen o to, že můžete malinko ušetřit kilometry právě těm co jedou z velké dálky a Vy uděláte úplný opak a posunete se skoro až na Slovensko. Ono je trochu rozdíl ujet 1 000km, 16km a nebo ze Štramberka na Kateřinu. A pokud si to nepochopil, právě proto,že ,,zápaďáci" když chtějí s lidma od moskvičů hodit řeč musí takovou dálku, tak vznikla Jarní jízda a tam je na popovídání dost času za poměrně krátké kilometry. Dost mě mrzí, že proběhl již pátý ročník a Ty jako předseda jsi nebyl ani jednou. Asi to máš daleko a nepiš mi tady, že nemáš peníze ty nemáme nikdo navíc, vlastně ani nechci nějaké vysvětlení, je to Vaše věc, jen jsem Ti napsal můj názor a tím bych tuto debatu ukončil.
Tak někdy na setkání ahoj Pepa.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Info o akci
PříspěvekNapsal: 30 lis 2014, 13:00 
Offline
Big Boss
Big Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 18:11
Příspěvky: 1142
Bydliště: Kopřivnice
Majitel Moskviče: ano
Pepo, já si vážím toho že pravidelně jezdí auta od vás a třeba také konkrétně kluků z Lokte. Ale uvědom si, že v Čechách je Jarní jízda, Pardubice, Podzimní jízda a další. Na Severní moravu se vrací sraz po čtyřech letech. Nezapomeň, že byl 2X Plumlov, 1x Mohelnice, 1 x Jedovnice. My pořádáme srazy na Moravě a ted se vracíme na Severní moravu. To je problém ? Slíbili jsme že ty místa budeme měnit a to děláme. Přečti si pozorně můj předchozí příspěvek, že se chceme vrátit také do Plumlova a Jedovnic ! Další tvá připomínka co týká ubytování, tak klidně můžeš přijet na sraz a po obědě také můžeš jet domů. Ubytování je to že lidé jezdí velké dálky a snažíme se o to aby nemuseli hned fičet domů, aby si mohli oddechnout a nabrat sílu na cestu zpět, také aby mohli pokecat večer s přáteli. Navíc tu jsou kolikrát programy do večera. Cenu ubytování se mi snažíme smluvně dostat dolů, ale děláme co můžeme, nejsme bohové.Takže to že se snažíme lidi ubytovat, já beru jako plus. Co se týká stravy, tak už nevím co ti mám napsat. Podívej, já třeba také jezdím na Pardubický sraz a jsem spokojený a to i se stravou a cenou. Co se týká přispěvku, tak si uvědom kolik dáváme cen ! A také platíme členům, ale někdy i nečlenům lanovky, hrady, jeskyně, parkoviště a další věci! A to víš, že v tom budeme pokračovat. To že nepřijedeš, je tvoje volba, prostě ti to nevyhovuje. Pepo, nemůžeme vyhovět všem, jsou ale lidé kterým to třeba vyhovuje a přijedou. Takže si dovolím přidat tvoji větu, Moskviče jezdí po celé republice.

_________________
Moskvič 2140, Izh 2715, Ford Bronco 5,8 XLT


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Info o akci
PříspěvekNapsal: 29 lis 2014, 22:14 
Offline
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008, 18:13
Příspěvky: 1084
Bydliště: Praha
Majitel Moskviče: ano
Typ: 407, 412, Škoda 120 L, šlapací Moskvič 412,
Já se přikláním k Martinovi je to moc ,,zruky" a jen Ti Járo malinko připomenu, že pravidelně jezdí auta z Karlovarska, Ústecka,Prahy, Pardubicka aj. a co uděláš pro tyto ,,drtiče" kilometrů? Jen si spočítej kolik kilometrů za sedm let najeli třeba kluci z Lokte a co je stál benzín, já to počítal a 7-8tis. kilomerů mají určitě za sebou a peníze za benzín, tak můj odhad něco mezi 20-30tis korunami, no a včil mudruj co je ,,moc daleko"!
Jo doba se mění a já za sebe Ti rovnou píšu, že tak daleko nepojedu, to raději půjdu s vnoučkama do Zoo.
Nic ve zlém, jen tak počítám a je to jen můj názor na věc.Moskviče jezdí po celé republice :auto:


P.S. kde je ubytování,strava, členské příspěvky??????


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Info o akci
PříspěvekNapsal: 28 lis 2014, 00:13 
Offline
Big Boss
Big Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 18:11
Příspěvky: 1142
Bydliště: Kopřivnice
Majitel Moskviče: ano
Já bych jen dodal, že místa srazu měníme a myslím že je to spravedlivé. Pravda je sice ta, že více Moskvičů a tím i lidí je v Čechách, ale na srazy nám přestali jezdit vůz ze Štramberka, Frýdlantu, Ostravy a Příbora, ale i další a důvod ? Že prý je to už daleko, tak proto se tyhle místa mění a budeme je měnit i nadále! Na severní Moravu, přesněji Ostravsko se vracíme po čtyřech letech. Co se týká do budoucna, tak určitě se chceme ještě vrátit do Plumlova a Jedovnice! O Mohelnici, ted mluvím sám za sebe, prozatím neuvažuji, protože to by se muselo změnit vedení kempu, špatná zkušenost. Slíbili jsme že místa srazu budeme měnit a to také děláme. Neděláme to pro sebe, ale i tady na severní moravě jsou Moskviče, i když je jich méně.

_________________
Moskvič 2140, Izh 2715, Ford Bronco 5,8 XLT


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Info o akci
PříspěvekNapsal: 27 lis 2014, 10:59 
Offline
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2012, 17:21
Příspěvky: 1575
Bydliště: Bílina
Majitel Moskviče: ne
Alekomane - máš jistě 100% pravdu, ale když si místo pantoflí obuješ "tenisky", tak navozíš postupně jedno Aleko za druhým (zpět se proběhneš - proto ty tenisky :mrgreen: ) a účast nějaká bude ;) - kdy se Ti povede mít na jedné akci všechna svá Aleka ? :mrgreen:

_________________
Žigulíci : 2101 - r.1971, 2103 - r.1974, 2170 - r.2012


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Diskuze k akci
PříspěvekNapsal: 27 lis 2014, 08:03 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 20 zář 2008, 00:42
Příspěvky: 281
Bydliště: FM
Majitel Moskviče: ano
Typ: Aleko, 408/I
Příští sraz budu mít tedy nejspíše přímo pod nosem, stačí dojet v papučích a teplákách, kemp mám od domu tak 10 km. Avšak dle mého názoru je místo srazu poněkud až moc na východu republiky. Z předešlých srazů je všeobecně známo, že největší počet pravidelných účastníků srazů je převážně z Čech, jet na 2-3 dny přes půl republiky není žádný med. Jedná se sice o celorepublikovou akci, která se koná maximální 2x za rok, ale můj osobní názor je, že účast nebude nejspíš moc velká, hodně lidí odradí právě ta dálka. No já tam můžu vystavit svou Alekovou flotilu :lol:, ale vyjížďku stejně zvládnu jen s jedním. Nevím jestli by nestále za zvážení posunout místo srazu trošku více na západ, například sraz v Mohelnici byl ideální z hlediska umístění kousek od hlavního tahu mezi Moravou a Čechy. Také letošní Jedovnice nebýt špatného počasí je rozumné místo. Toť je můj vlastní názor, myslím si, že účelem srazu je, ať dorazí co nejvíce aut a lidí nadšených pro tento „koníček“, navíc je zde ta možnost pár krát do roku vzájemně podebatovat jak jde život a tak…

_________________
Aleková trikolora1+1+1+1+1 Moskvič 408/1
Škoda 105LŠkoda Fabia Kombi


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting