| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 20 dub 2024, 04:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: přední závěs
PříspěvekNapsal: 11 črc 2013, 10:09 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně

Registrován: 14 úno 2009, 12:07
Příspěvky: 206
Závěs je sundavací během 2 minut,jen se přivaří na střed mostu nápravy 2 kousky 5x5cm velké dva čtverečky s otvorem uprostřed cca 12 mm , není to skoro vidět ,ničemu to nevadí .Dělal jsem v Praze ( u zahradníků )a tahal jsem vozík,třeba s kompostem .V úzké ulici ,z obou stran auta zacouvat do strany kde je místo na projetí jen jedno auto jedině tímto systémem ,klasicky to nejde ,vadí tam předek auta. Doma na vsi máme dlouhou zahradu do kopečka a couvat do kopce je určitě obtížnější než tam vozík naložený třeba cihlama natlačit,vidí se na něj lépe.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: přední závěs
PříspěvekNapsal: 10 črc 2013, 21:27 
Offline
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2012, 17:21
Příspěvky: 1578
Bydliště: Bílina
Majitel Moskviče: ne
Tak tento nápad vidím poprvé :mrgreen: Co na to STK ? No a trošku si rýpnu : s autem typu sedana Moskvič, Žiguli jsem nacouval bez problémú - troufnu si říci nějaký kilometr - nejvíc se služebním Fiat 125p. Bylo to více autí, i Škoda 120 aj - u těchto autí je krásně vidět na zadní čelo vozíku (u Muzea jsem měl malý JachtSport 120x120, ale vidět byl) a tím jsem neměl problé couvat i do zatáček :D Kdo byl na srazu v Bílině - na tom nádvoří jsem se učil a asi po dvou hodinách jsem jej plynule odcouvával včetně těch zlomů :D No, a už mi to zůstalo ;) Problém mi nastal s couváním s Ford Tranzit - vozík jsem neviděl a byl užší než auto - viděl jsem jej až když byl dost mimo :| Předchozí "provozní" LADA 2112 také nebyla na couvání s krátkým vozíkem ideální, ale šlo to i do dvora.
No, trošku jsem si rýpnul..... ale ty naše stará autí jsou na cování s vozíkem (aspoň pro mne) 100% :D
(A přiznám se, že s tím předním závěsem bych se zas musel naučit já ;) )

_________________
Žigulíci : 2101 - r.1971, 2103 - r.1974, 2170 - r.2012


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: přední závěs
PříspěvekNapsal: 10 črc 2013, 18:43 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně

Registrován: 14 úno 2009, 12:07
Příspěvky: 206
Příloha:
závěs  4.jpg
závěs 4.jpg [ 110.8 KiB | Zobrazeno 3402 krát ]
Ahoj kolegové. Pro Ty ,co užívají Moskviče k tahání přívěsu ,doporučuji,při couvání na delší vzdálenost,připojím přední kouli (během 2 minut )a na místě jsem určitě za chvíli ,lepší než couvat a trápit spojku.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 26 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting