| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 28 dub 2024, 00:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


UPOZORNĚNÍ - uvádějte v nabídkách kromě alespoň stručného popisu nabízených předmětů také cenu, lokalitu a kontakty (telefon nebo mail). Inzeráty bez těchto náležitostí mohou být mazány, protože jsou nepoužitelné!
Pokud vám nepůjde vložit fotka, odešlete ji na redakční mail info@moskvich.cz a my ji vložíme za vás. V názvu inzerátu stručně napište o co jde (nestačí jen "prodám" nebo "moskvič"). Díky Admin.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 2138 - Reaktor ex Lenochod
PříspěvekNapsal: 21 lis 2008, 17:53 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně

Registrován: 29 říj 2008, 21:01
Příspěvky: 201
Čau chlapi,potřebuji prodat abych mohl koupit tu pěknou 408. Pomozte zachránit krásný stroj,to není vydírání jen stav nouze. Tak Reaktor je připraven k odjezdu a čeká na nového páníčka,přibalím na cestu i plnej kufr věcí které se jistě budou časem hodit.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: 2138 - Reaktor ex Lenochod
PříspěvekNapsal: 08 lis 2008, 09:33 
Offline
Moskvičář III stupně
Moskvičář III stupně

Registrován: 04 zář 2008, 18:06
Příspěvky: 55
čau
mě by se hodil celej na nd mám ten samej ,jsu z Brna písni co by stál a jestli dojede sám a kde ho máš
dík 5550520@seznam.cz
Roman


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: 2138 - Reaktor ex Lenochod
PříspěvekNapsal: 07 lis 2008, 19:20 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně

Registrován: 29 říj 2008, 21:01
Příspěvky: 201
Ač velice nerad tak to musím udělat. Reaktor byl můj první Moskvič ale jiná cesta není. Vyděl jsem zelenou 2138 ,v inzerátu níže ,a není více se co rozmýšlet než mi ji někdo vyfoukne.Proto ale musí jeden Moskvič z kola ven. Jsou dvě možnosti,prodat celé nebo po dílech. Milejší varianta je pro mě prodat celého,ale pokud by se rozdělil celý tak i tato varianta je přípustná.Ale jen kvůli pár drobnostem ho kuchat nebudu. Takže pište nebo volejte o co by byl zájem. Je kompletní a plně pojízdný,pouze horší výfuk. Přidám i plno dílů jako bonus k celému!!!! Motoricky super na 2138,jel jsem s ním 125.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting