| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 28 bře 2024, 11:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Pravidla fóra


UPOZORNĚNÍ - uvádějte v nabídkách kromě alespoň stručného popisu nabízených předmětů také cenu, lokalitu a kontakty (telefon nebo mail). Inzeráty bez těchto náležitostí mohou být mazány, protože jsou nepoužitelné!
Pokud vám nepůjde vložit fotka, odešlete ji na redakční mail info@moskvich.cz a my ji vložíme za vás. V názvu inzerátu stručně napište o co jde (nestačí jen "prodám" nebo "moskvič"). Díky Admin.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 09 pro 2019, 17:08 
Dneska se přijel podívat zájemce, tak jsem při té příležitosti nahodil aktuální fotky. K vidění v následujícím inzerátu:

https://auto.bazos.cz/inzerat/112825705 ... rv1978.php

Ještě upřesním, cena pro místní startuje na 60 000,- nikoliv na 70 000,- :mnam:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 14 lis 2019, 16:17 
Zdravím!

Tak k tomu, nechci říkat bohužel, ale došlo, můj společník, co se mnou byl po boku 7 let, půjde do světa. Jedná se o obyčejného Moskala 2140, akorát vizuálně upraveného na Revival Rallye, který už nenavštívil několik let. Momentálně pravidelně v provozu pouze na Jarních jízdách, odkud ho určitě většina z Vás zná, takže máte představu, o jaký auto jde.

Je tuším necelý rok po technický, takže ještě rok provozu má před sebou, bílé značky, zapsané v TP větší ALU kola, rám dle homologace FIA (pouze v TP, v autě není), přední polep skla, zrcatáka ve sportovní úpravě dle homologace. Prostě tak, jak vypadá, jezdí legálně a projde TK, vše je zapsané v TP s kulatým razítkem.

Motor patnáctistovka, od poslední TK s originálním karburátorem (před tím řádil na SEDR 32) a originálním výfukem (nahradil předchozí sportovní, který mám stále k dispozici). Hromada věcí dělaná, auto bylo po většinu svého života v péči pana Švaňka. Nápravy se dělaly, je rovnaná hlava, přetěsněný motor, čerpadla, komplet brzdy, je toho za ty roky spousta a ne všechno mám teď u sebe zapsané k dispozici. Vzpomenu ještě např. stahovačku levýho okna, startér, alternátor. Pravidelná výměna provozních náplní je samozřejmostí. Originál rádio v autě.

Stav vozidla je dobrý. Koroze tam nějaká je, už ale nevím kde, možná pod nějakou samolepkou. Vím, že se za celou dobu, co auto mám, neobjevil jediný nemocný pupínek navíc. Akorát lemování u LZ světla upustilo trochu kitu na zem. Vždy garážované, v soli ježděné jenom v rámci podzimní akce Rallye Berounka Revival od roku 2012 do roku 2015, jinak v zimě nejeté. Řízení táhne, tuším trochu doprava. Startuje krásně, nechcípá, nežere víc, než je zdrávo, bez pazvuků. Převodovka je trochu slyšet (repasovaná). No je to 40 let starý vůz. A já mu na závodech taky udělal nějaké šrámy na těle, ze kterých si odnesl jizvy jako hrdý přeživší.

Prodávám komplet - na ALU 14" kolech + 4x plech s bílým nátěrem + pneu + sportovní výfuk + zbytky náhradních dílů, který k tomu ještě vyhrabu.

Spolu s tímto inzerátem jde i na veřejnou inzerci za cenu 70 000,- se vším všudy. Pro místní cena při rozumných argumentech může jít výrazně dolů. Přál bych si, aby zůstal v kruhu rodiny Moskvichů, v dobrých rukách, u někoho, komu na tom záleží. Neprodávám z nutnosti.

Auto bydlí v Újezdě nad Lesy. Já tam nebydlím, bydlím na Žižkově. Prohlídka se tedy musí domluvit nějak rozumně.

Kontakt na mě:
607517561
okapal@gmail.com

Preferuji komunikaci po emailu, popř. sms, jelikož pracuji v podzemí prostoru divadla, nechytá se mi signál a nebývám na telefonu dostupný.

Fotky nemám, ale můžete si o autě více přečíst zde - https://www.garaz.cz/clanek/moskvic-150 ... y-sane-647 . Auto je tedy i veřejně známé!

PS: inzerát vkládám z veřejného profilu, jelikož nemám uložené heslo ke svému a robot mi není na email schopný zaslat heslo obnovené, nevím, z jakého důvodu :?:

Ondra K.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 10 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting