| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 28 bře 2024, 13:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 01 bře 2021, 16:43 
Dobrý den,

pustil jsem se do renovace našeho Moskviče 407 a potřeboval bych pomoct se sháněním nějakých dílů. Původně jsem nechtěl otravovat tuto skupinu a schrastit díly někde na inzerci, ale tam jsem byl neúspěšný. Zprvu jsem se nechtěl pouštět do žádných extrémně rozsáhlých renovací, ale nakonec mám motor rozebraný na prvočástice, zadní náprava je po GO, brzdy taky budou, a přední náprava mě ještě čeká. Abych měl alespoň reálnou možnost dokončit renovaci, potřeboval bych následující díly:

- vačkovou hřídel (na moje je na konci ulomená u klínku a místy vymlácená)
- rozvodové kolo vačkové hřídele
- silenbloky předních spodních ramen
- silenbloky stabilizátoru
- levý a pravý čep řízení (mají axiální vůli)
- popřípadě další díly, které se mi určitě budou hodit :D simerigy, ložiska,....

Nemáte nějaký zdroj dílů, nebo někoho, kdo to k nám dováží z Ruska, kde jsem koukal, že se dá koupit všechno :D

Obrázek

Jinak brzdy jsem si nechal zrenovovat v bekas, nějaké těsnění jsem teď objednal u kalina.cz a výbrus motoru bude dělat pravděpodobně Lopaur z Hradce. Tak uvidíme, jaký bude výsledek. ;)

Díky všem za ochotu.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting