| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 26 dub 2024, 04:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rallye Praha Revival 2014
PříspěvekNapsal: 10 dub 2014, 00:38 
Offline
Moskvičář II. stupně
Moskvičář II. stupně

Registrován: 20 zář 2012, 16:15
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvich 2140
Jojo já vím, jsem to zjistil až v neděli, že jste byli taky v Bílině, kudy jsme projížděli :auto: my osobně jsme ale na nikoho z Vás nenarazili, tak jsem si právě říkal, jestli jste něco zaznamenali i Vy :pivo:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rallye Praha Revival 2014
PříspěvekNapsal: 10 dub 2014, 00:33 
Offline
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2012, 17:21
Příspěvky: 1578
Bydliště: Bílina
Majitel Moskviče: ne
Tato akce se kryla s 3.severočeským srazem Žiguli/Moskvič v Bílině, červená Lancia se asi chytla naší malé Spanilky a pak byli jaksi mimo :shock: Jinak jsme při našich přesunech potkávali více vozů z této soutěže :)

_________________
Žigulíci : 2101 - r.1971, 2103 - r.1974, 2170 - r.2012


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rallye Praha Revival 2014
PříspěvekNapsal: 09 dub 2014, 23:26 
Offline
Moskvičář II. stupně
Moskvičář II. stupně

Registrován: 20 zář 2012, 16:15
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvich 2140
Už to vypadá, že nový fotky (a videa) s Moskvichem v obraze nebudou, tak se na vše, co jsem na internetu posbíral, můžete podívat zde
Koho by zajímalo víc obrázků, ve Světě motorů byla (na stránkcách ČT je a určitě bude i repríza v TV) reportáž, 19.4. bude na Sport5 a mnoho dalších fotek/videí je dostupných na internetu (stačí použít google, nebo se kouknout na http://www.edda.cz/mscrdovrchu/ a na YouTube, kde stačí zadat Rallye Praha Revival 2014... Ode mě je to snad vše :)
Asi jen, že jsme s otcem dorazili v celku do cíle (kupodivu i auto), a to i po ráně, kdy jsem se nevešel do zatáčky, šláp proto na brzdu a jel rovně... kolo to pěkně schytalo o nastražený obrubník (viz foto v odkazu), naštěstí ráfek vydržel a doufám, že se na zavěšení nic nepoškodilo, každopádně s tím po Jarní jízdě navštívím servis... jen tak pro sychr... A kromě tohodle (a ucpaného karbecu, kdy se nám na jednom měřeném úseku asi utrh bordel z nádrže) se nám na technice nic závažného nedělo :) Tak za půl roku na Berounce, Ahoj


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Rallye Praha Revival 2014
PříspěvekNapsal: 02 dub 2014, 23:06 
Offline
Moskvičář II. stupně
Moskvičář II. stupně

Registrován: 20 zář 2012, 16:15
Příspěvky: 67
Bydliště: Praha
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvich 2140
Ahoj,
tak jako minulý rok, i letos budeme jediným Moskvichem na startu (spolu s Matra Murenou tedy unikum, jelikož nikdo jiný nehájí naše značky)... Už za dva dny, a opět, jako minulý rok, start z Václavského náměstí! :)

Lépe než já vás snad dokáže navnadit přímo pořadatel akce, a to zde. Někde je tam schovaná i startovka, tentokrát bez Giuseppeho Volty a jeho 037-čkou, ale bláznivých Italů tam je naštěstí i bez něj dost :)

Tak kdyby se někomu chtělo... :D

A dva týdny na to zklidníme motory a přijedeme slavit náš (ne)úspěch na Jarní jízdu :auto:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting