| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 28 bře 2024, 15:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Společný setkání
PříspěvekNapsal: 28 črc 2015, 11:13 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2015, 18:52
Příspěvky: 274
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvič 403,Moskvič 408,Moskvič 426, šlapací Moskvič, Iž 2125
Ještě kdyby někdo potřeboval,tak kontakt tel.606 154 958 Bobi (bobih@seznam.cz)
776 154 958 Tomi (tomi-h@seznam.cz)

_________________
Když to moc chceš, tak to koupíš.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Společný setkání
PříspěvekNapsal: 28 črc 2015, 11:05 
Tak ode dneška za měsíc,ještě jednou ,kdo má v plánu a chuť přijet a nebude mít sebou něco kam složí hlavu,stále je možnost si přes nás zamluvit pension.Pomalu setkání připravujem a když je to letos po 10tý,tak ten kdo přijede a bude si chtít v sobotu zajet soutěž,tak si pěkně zajezdí po našich hvozdech.Stravování od pátku do neděle bude zajištěno v místě konání na koupališti v Kaplici.Samozřejmě i parkování přes noc a ten kdo bude mít ubytování někde ve městě a bude si chtít večer posedět u nějakého pití,bude zajištěn odvoz.Těšíme se na každýho,kdo dorazí.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Společný setkání
PříspěvekNapsal: 13 kvě 2015, 11:10 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2015, 18:52
Příspěvky: 274
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvič 403,Moskvič 408,Moskvič 426, šlapací Moskvič, Iž 2125
Tak se to pomalu blíží,(i když je stále plno času),ale začínáme setkání pomalu připravovat.Jedná se mi o to,jestli se někdo rozhodne přijet a bude potřebovat ubytování,potřeboval bych to vědět drobet dopředu,abych měl čas penzion zamluvit a hlavně kolik míst.Dále jestli můžete se nezávazně na naších stránkách přihlásit,aby jsme zhruba věděli kolik dorazí lidí.Jedná se hlavně o občerstvení,kolik jídel připravit.Pár Moskvičů už máme přislíbíno a škodováci co k nám jezdí pravidelně ,tak taky dorazí.Snad přijedou nějaký nový co u nás ještě nebyli.Jedná se o víkendovou akci,takže někdo dorazí už v pátek a ostatní se sjíždějí v sobotu ráno.Samozřejmě,že kdo chce přijet jenom na sobotu a účastnit se jen sobotního programu je taky vítám.Každý rok je takových plno.Pořádáme to na Kaplickým koupališti,kde je možnost postavit stan nebo karavan.Kdo by měl zájem o penzion,tak ten se nachází asi 10 min.od koupaliště.Kdo tam je ubytovaný a večer posedí u nějakého pití,tak se nemusí obávat toho,že se na penzion nedostane.Buď pěknou procházkou,nebo bude k dispozici řidič s autem.Na nějaké dotazy rád odpovím a budeme opravdu rádi když někdo z Vás přijede.

_________________
Když to moc chceš, tak to koupíš.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Společný setkání
PříspěvekNapsal: 02 dub 2015, 06:17 
Offline
Moskvičář II. stupně
Moskvičář II. stupně

Registrován: 14 úno 2015, 00:14
Příspěvky: 61
Majitel Moskviče: ano
Takže jsme se rozhodli, že to zkusíme a uvidíme.
Posílám oficiální moskvičářskou pozvánku, s tím, že jste všichni srdečně zváni. Poněvadž ještě nemám moc známých mezi vámi a majiteli moskvičů, prosím o rozeslání pozvánky dál.
Pokud by jste se rozhodli, že dorazíte prosím o vyplnění NEZÁVAZNÉ přihlášky na stránkách: http://kaplice.spartaky.cz.
Těšíme se na vás.


Přílohy:
POZVÁNKA.png
POZVÁNKA.png [ 53.13 KiB | Zobrazeno 20780 krát ]
Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Společný setkání
PříspěvekNapsal: 14 bře 2015, 12:23 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 05 říj 2013, 21:11
Příspěvky: 252
Bydliště: Teplice
Majitel Moskviče: ano
Typ: IŽ 2715, Volha 24 rok 1976,Volha 21 rok 1970,Moskvič 2140 dárce orgánů,šlapací moskvič
Souhlasím s Valdou a chápu jeho reakci, srazy vozidel vícero značek mají lepší atmosféru. Samozřejmě sraz Škoda - Moskvič by byl hezký, to nic proti tomu. Bohužel já se dál jak okruh 100km od baráku nepouštím, tak za mně ne, nejedu. Ale fandím Vám, každá akce je dobrá, je spousta lidí kteří určitě rádi přijedou.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Společný setkání
PříspěvekNapsal: 14 bře 2015, 01:49 
Offline
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2012, 17:21
Příspěvky: 1575
Bydliště: Bílina
Majitel Moskviče: ne
To mi připomíná přístup VCC Chomutov - s Žigulíkem mne s jednání prostě vykmitli, pak na výstavě měli Forda Sieru s klimatizací atd..... co na to říci..... To mne poučilo a bředběžně se ptám....A třeba VCC Teplice má úplmě jiný přístup.... :)
A také roky llynou a auta stárnou.....
Když jsem pořádal II. ročník Žiguli / Moskvič srazu a byl dotaz, jestli může dojet Záporožec 968A..... No, bodejť by ne ! on s jediným provozním strojem v ČR asi sraz neudělá....A dojely i Volhhy, byla přijatá i Škoda Tudor (ta nakonec nedojela) - dyť je to o setkání prima lidí se starými autími......Ne ?

_________________
Žigulíci : 2101 - r.1971, 2103 - r.1974, 2170 - r.2012


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Společný setkání
PříspěvekNapsal: 13 bře 2015, 20:20 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2015, 18:52
Příspěvky: 274
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvič 403,Moskvič 408,Moskvič 426, šlapací Moskvič, Iž 2125
Ono je to tak,proti žigulům nic nemám,ale na druhou stránu smíšených srazů se pořádá dost a my jsme se snažili 9 let dodržet jenom značku škoda a to ještě předomotorů.Jenže jsem čerstvý majitel moskviče a proto mě napadlo spojit sraz těhle dvou značek dohromady.Když už mi stojí společně v garáži :).A bude to taky zpestření ,po tolika letech účasti skoro stejných ůčastníků.Rádi poznáme a potkáme další nový nadšence do krásných starých strojů.

_________________
Když to moc chceš, tak to koupíš.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Společný setkání
PříspěvekNapsal: 13 bře 2015, 19:39 
Offline
Moskvičář II. stupně
Moskvičář II. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 01 čer 2008, 21:27
Příspěvky: 81
Bydliště: Plzeň
Já říkám ANO :auto:

_________________
Moskvič AlekoMoskvič 412Moskvič 2137Moskvič 407Moskvič Aleko-Lada 21073iFiat Croma II


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Společný setkání
PříspěvekNapsal: 13 bře 2015, 12:36 
Offline
Moskvičář III stupně
Moskvičář III stupně

Registrován: 10 lis 2014, 19:56
Příspěvky: 29
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140
škoda že nepočitate s žigulama.Ty srazú moskvičú učastni normalne.ale i tak bych už mel mit jadnoho moskviče hotoveho takže bych tento sraz uvital.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Společný setkání
PříspěvekNapsal: 13 bře 2015, 11:20 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2015, 18:52
Příspěvky: 274
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvič 403,Moskvič 408,Moskvič 426, šlapací Moskvič, Iž 2125
Pánové můžu vás požádat o váš názor a jestli by jste někdo měl zájem a přijeli na naše setkání?Pomalu to začínáme připravovat a tak jestli s tím můžem počítat a zařídili se podle toho.Byl bych rád,kdyby se to povedlo a sjeli se škodovky s moskvičema na jednom společným srazu.Díky za názory a odpovědi.

_________________
Když to moc chceš, tak to koupíš.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Společný setkání
PříspěvekNapsal: 07 bře 2015, 10:32 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 03 úno 2015, 18:52
Příspěvky: 274
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvič 403,Moskvič 408,Moskvič 426, šlapací Moskvič, Iž 2125
Letos pořádáme už jubilejní 10.Kaplické setkání Škodovek s motorem vepředu, a tak mě napadlo,když jsem čerstvý Moskvičář, pozvat vás majitele vozů Moskvič jako hosty na toto setkání. Chtěl bych se vás zeptat, jestli by byl z vaší strany zájem a přijeli by jste do jižních čech a strávili pěkný víkend ježděním po Šumavě společně se škodovkama. Setkání se pořádá již tradičně poslední víkend v srpnu. Jedná se o víkendovou akci, kdo má zájem, tak v sobotu je připravena soutěž a po loňské úspěšné premieře i tombola,kde vyhrává každý. Startovné je u nás 0Kč. Kdyby se to společně letos podařilo, tak bych od příštího roku chtěl už setkání pořádat společně pro škodovky a moskviče. Napište mi prosím váš názor a zda jste ochotní přijet a vzít sebou i vaše známé, jak s moskvičem,tak se škodovkou.
Díky za názory.
Mrkněte na naše stránky: http://kaplice.spartaky.cz , jak to u nás probíhalo minulých 9 let. :auto:

_________________
Když to moc chceš, tak to koupíš.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting