| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 27 dub 2024, 00:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prodej Moskviče
PříspěvekNapsal: 25 říj 2013, 05:35 
Offline
Závislý moskvičář
Závislý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 23:40
Příspěvky: 690
Bydliště: Havlíčkův Brod
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2137, 2 x 412
venca58: S tou duší souhlasím. Vždy, když se v pořádku vrátíme spolu domu, odpojím mu baterku, pohladím ho po blatníku a poděkuju mu se slovy "To jsme se zase pěkně svezli, vid´?" Koneckonců, je o pár let starší než já, tak si zaslouží respekt. To samé dělám i u svého Harleye.
Slávek: Slávku, je mi jasný, že těch zmíněnejch 50 tisíc je naprosté minimum uvažujeme-li o kompletní renovaci. Sám to po svých dvou autech asi víš sám nejlépe.
Dnes jsem s ním opět v práci. Je radost ho řídit, hrát si v kopcích s kvalty, naslouchat motoru, prát se s tím malým volantem...mám to auto rád.

_________________
Ivánek 2137, r.v. 1980 v renovaci Brežněv 412, r.v. 1973 412, r.v. 1975 odhl. Citroen XSARA 1.4 Combi LPG r.v.2003
HD Sportster 1200
Jawa 21 Stadion
Bejvávalo: zelená M412 po tátovi, několik T601, Citroen AX 1.0 LPG "Toník", r.v. 1996 Čest jeho památce, Citroen AX 1,1 LPG r.v. 1992, Yamaha Diversion 600


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodej Moskviče
PříspěvekNapsal: 24 říj 2013, 16:54 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář

Registrován: 08 pro 2009, 22:23
Příspěvky: 380
Bydliště: okr.Teplice
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140 a 412
Kauly,50000 je opravdu částka,která by pokryla pouze náklady na renovaci,pokud bys lak svěřil profíkům.Na zaplacení vlastní práce zapomeň.Vím o čem mluvím.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodej Moskviče
PříspěvekNapsal: 24 říj 2013, 16:09 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně

Registrován: 14 úno 2009, 12:07
Příspěvky: 206
Zdravím kolego Kauly .Teď po předčtení Tvého příspěvku jsem si připomněl ,podobnou situaci nedávno u nás v Nymburce .Jezdím ke kamarádovi do kovošrotu na pokec ,samozřejmě s mou 2140 ,nedávno tam se objevil takový ( chytrý ) člověk ,a že jestli to vezu též do šrotu ,že to koupí za dobrou cenu,povídám co nabízíte ,a on 3000 ,že šrotová cena , povídám :vidím ,že Jste odborník , máte smůlu ,za takovou cenu Vám ho neprodám ,tak prý kolik :abych se ho zbavil , říkám 30 000 Kč , a už jsem skákal do auta , on ty peníze totiž vytáhl z kapsy ,odpočítával je na kapotu , a že to bere ,Tak jsem vzal roha .Perlička na konec , já věřím odjaktěživa že auta mají duši , mockrát jsem se přesvědčil ,stačilo říci za jízdy třeba , kruci ,dnes to jede na h...o ,a určitě ještě ten den byla nějaká porucha ,jakákoliv,fakt , no a nyní jak jsem vyjel ze vrat a zatočím za roh , náhle mi motor udělal pfch ,pfch a hotovo .Ráno jsem si říkal ,mám dost benzínu , no a nebylo !Ještě že jsem měl v kufru kanistr , tak jsem si dal vycházku skoro 1 km k pumpě , no neměl jsem lehkovážně nabízet Moskálka na prodej !


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Prodej Moskviče
PříspěvekNapsal: 24 říj 2013, 12:33 
Offline
Závislý moskvičář
Závislý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 24 úno 2009, 23:40
Příspěvky: 690
Bydliště: Havlíčkův Brod
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2137, 2 x 412
Mám v práci u pultu za sklem fotku své 412ky. Lidi přijdou, všimnou si, nevšimnou, sporadicky přidají své vzpomínky či nejapnou poznámku. Dnes tu byl pán a že prej "pěknej moskal" a zdali je na prodej. "Pane, to auto není na prodej, to byste nezaplatil," zněla má odpověd. "20 tisíc?" odpověděl otázkou. To byla pro mě víc než úsměvně směšná nabídka. "Pane, slušný kousky dnes chodí od 50ti tisíc nahoru." "Tolik? To to stálo kdysi nový!" udiveně odpovídá.
Nic víc, jen takový střípek dnešního dne.
Následně jsem se zeptal sám sebe, za jakou sumu bych byl ochoten se své milované 412 vzdát... za sumu, která by potenciálně pokryla kompletní renovaci jiného kusu? Snad. No,takovou dardu by každopádně nikdo nezaplatil, tak není co řešit :D
Z Vysočiny zdraví Kauly :papa:

_________________
Ivánek 2137, r.v. 1980 v renovaci Brežněv 412, r.v. 1973 412, r.v. 1975 odhl. Citroen XSARA 1.4 Combi LPG r.v.2003
HD Sportster 1200
Jawa 21 Stadion
Bejvávalo: zelená M412 po tátovi, několik T601, Citroen AX 1.0 LPG "Toník", r.v. 1996 Čest jeho památce, Citroen AX 1,1 LPG r.v. 1992, Yamaha Diversion 600


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting