| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 28 bře 2024, 10:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 14 lis 2013, 16:33 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 30 říj 2013, 22:15
Příspěvky: 215
Bydliště: kósek od Znojma
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140
Tak jsem dnes dopoledne využil slunečného počasí a vzal Standu na projížďku. Při průjezdu jednou vesnicí si všimnu několika aut za plotem, kde byla i nějaká ta Lada. Od pohledu to vypadalo na nové vrakoviště v blízkosti mého bydliště, později jsem zjistil, že se jedná pouze o přemístěné vrakoviště z jiné vesnice opodál. Zastavil jsem tedy a šel se vedoucího zeptat, jestli by mi neprodal zrcátka, které vypadaly mooooc pěkně, ale bohužel mi řekl, že Ladu prodá jedině vcelku. Na cenu jsem se ani neptal vzhledem k tomu, že nejsem Ladař, ale Moskvičář. Nicméně po tom, co uviděl Standu, tak mi ho pochválil a pozval mě na veteránský sraz, který snad pořádá, jenom ještě neví termín. Tak třeba navážeme bližší spolupráci a třeba mi to i nějaký ten náhradní díl do budoucna přinese.

_________________
Moskvič 2140 alias Standa


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 21:57 
Offline
Moskvičář II. stupně
Moskvičář II. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 15 bře 2009, 12:39
Příspěvky: 89
Bydliště: SR, Bratislava
Majitel Moskviče: ano
Typ: 21412 a 21412 a ... (?)
Vrakovisko je nieco ako posledna nadej. Navstivit sa ho oplati az vtedy ak ti pre dolezitu suciastku auto stoji viac ako rok a nemas uz ziadnu inu moznost. Tiez sa zdochlinarom vyhybam pre skusenosti s nimi.
Napriklad po velkom upratovani garaze zvyknem nepotrebne veci naukladat do krabic. Vsetko sa da predat na burze doslova za kacku. Burza ma tu vyhodu ze nemusim nic cistit, triedit, ci fotit a starat sa o inzeraty.
Predajne su dobre vacsinou len na prevadzkove kvapaliny, filtre, sviecky, stierace, ci ziarovky ... ine od nich uz ani neocakavam. Jedine ak by mali specializaciu napriklad na Lady.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 21:21 
Offline
Nejupovídajnější Moskvičář
Nejupovídajnější Moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 04 dub 2009, 16:58
Příspěvky: 1456
Bydliště: Dobříš
Majitel Moskviče: ano
Typ: 408
Druhé zkušenosti....něco chci prodat. Kupující se zeptá na cenu a místo, kde bydlí. Pak nemá ani tolik slušnosti, aby napsal, že o věci nemá zájem nebo, že je cena vysoká :angry:
Člověk s nadšením hledá, čistí, třídí, fotí a pak se mu nikdo neozve :angry: .

_________________
http://moje.auto.cz/Petr408/ivan.html

http://moje.auto.cz/Petr408/ivan-druhy.html


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 21:16 
Offline
Nejupovídajnější Moskvičář
Nejupovídajnější Moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 04 dub 2009, 16:58
Příspěvky: 1456
Bydliště: Dobříš
Majitel Moskviče: ano
Typ: 408
Já tedy také přispěji... :papir:

Musím říci, že jsem měl na dost lidí velké štěstí, že jsem dostal plný kufr náhradních dílů zdarma. Je pravda, že polovina věcí byla vhodná hodit buď do šrotu nebo do popelnice. Ale i tak bylo dost věcí, které stačí jen vyčistit a budou fungovat. Dostal jsem to od lidí, kteří na těchto věcí nevydělávají. Buď jim to překáželo nebo už Moskviče přes 10 let nemají :) .

Špatnou zkušenost jsem měl s jedním důchodcem. Měl samé nové věci, ale oči mu zářily vidinou velkého zisku. Když viděl, že se hodně vyznám a nesháním nic konkrétního, tak mi začal vše vychvalovat a že je to v úžasném stavu. Neříkal jsem, že ne. Avšak, když jsem chtěl po něm ceny, tak mi řekl jen, že se nějak domluvíme. Tak jsem jentak nadhodil, že bych vzal komplet spojku a že dám 700,- , tak řekl s výsměchem: "To je málo!" Tak jsem řekl, že dám 1 000,- Zase výsměch. Nebudu vás napínat, skočil jsem do auta, odjel a už jsem se neozval.

Vím, že spojka není levná věc, ale při takovém množství věcí, kdyby za každou věc dostal 200,- tak by měl několik tisíc. Chvílemi argumentoval cenami s burzy, jenže víme svoje.
Když si vzpomenu, že na Favorita mě stála spojka 1500,- z krámu značková a na Moskviče z vlhké stodoly spojku za více jak 1 000,- to ne :!:

_________________
http://moje.auto.cz/Petr408/ivan.html

http://moje.auto.cz/Petr408/ivan-druhy.html


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 18:39 
Offline
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2012, 17:21
Příspěvky: 1575
Bydliště: Bílina
Majitel Moskviče: ne
To dražší vypadá "mňam", to za 200,-Kč orezlý šrot a ještě nasleplé......
Mně prorezá (zatím to není bez upozornění vidět) na Žigulíku 2101, tak jsem se bez nutnosti "teď hned" začal pídit po náhradě. Časem jsem sehnal pěkné, pak hezčí.......... na a ve čtvrtek 100% A1 (za 360,-Kč, ale měl jsem jej v ruce a po chvilce váhání je doma ) :mnam: Proto jsem se Tě ptal, jestli scháníš 1/2. Jedno velice pěkné mám k dispozici a mám pocit, že u něj najdu možná druhé o cca 5% horší. V pondělí zajedu do garáže, udělám inventuru a když tak dodám foto. No a pokud by bylo jen jedno, tak bys musel schánět druhé z typu 2101 (a odvozeniny), nebo ze staré 2121 (Niva). 2103 a 2106 měly rozměrově stejná, ale buclatější. Tobě by to bylo jedno, ale aby byla stejná.

_________________
Žigulíci : 2101 - r.1971, 2103 - r.1974, 2170 - r.2012


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 14:31 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 30 říj 2013, 22:15
Příspěvky: 215
Bydliště: kósek od Znojma
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140
Když jsme u těch zrcátek pokukuju po těchto:

http://aukro.cz/chrom-vnejsi-zpetne-zrcatko-skoda-i3665905325.html
http://aukro.cz/chrom-vnejsi-zpetne-zrcatko-skoda-i3665860219.html,

ale zase ta cena. Stojí to za to?

_________________
Moskvič 2140 alias Standa


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 14:26 
Offline
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 30 kvě 2008, 15:32
Příspěvky: 1623
Bydliště: kousek od Pardubic
Majitel Moskviče: ano
Typ: 408
Jo občas jsme normální :D

_________________
Moskvič Moskvich Москвич Moskwicz Moskwitch Moskwitsch Moskvitsh Moszkvics
Vůbec tomu nerozumím, ale baví mě to


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 14:21 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 30 říj 2013, 22:15
Příspěvky: 215
Bydliště: kósek od Znojma
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140
Zaplaťpánbůh, že se aspoň tady najdou normální lidi :D

_________________
Moskvič 2140 alias Standa


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 14:18 
Offline
Диспетчер форума
Диспетчер форума
Uživatelský avatar

Registrován: 29 kvě 2008, 21:16
Příspěvky: 3012
Bydliště: Pardubice
Majitel Moskviče: ano
Typ: 412 + 2140
Kupovat díly na naše auta se bohužel na vrakáčích nevyplácí, protože majitelé v drtivé většině chtějí opravdu jen vydělat a mívají nehorázné požadavky. Obměkčit se dají pouze, když tam přijedete sami se šrotem a během řeči plácnete že by jste si něco vzali místo peněz za šrot. Jak slyší že by za něco nemuseli platit, tak to zabírá. To mi už několikrát zafungovalo. Ale jinak třeba za olezlé stěrače ze 412 po mně chtěli 200,- za kus a podobně.

_________________
Škoda Fabia Combi 2003 * Moskvič 412 1971 * Moskvič 2140 1978 * Fiat 125p 1976 * Mercedes-Benz 123 240D 1976
Hyundai Sonata 2006 * Dacia Solenza 2004 * vlek Brigitte 1969 * karavan Langošák 2 1984 * Moskvič Pikap Home Made

Moskvič klub Pardubice na Facebooku

Obrázek
Bejvávalo:
Škoda Spartak 1956 * Škoda 1000MB 1968 * Moskvič 412 1972 * Škoda 110L 1976 * Moskvič 2140 1978 * Dacia 1300 1980 * Dacia 1300 1978 * VAZ 2102 1980 * Dacia 1310 1983 * Škoda 120L 1985 * Škoda 125L 1987 * Škoda Favorit 1992 * Škoda Felicia 1996


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 14:16 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 30 říj 2013, 22:15
Příspěvky: 215
Bydliště: kósek od Znojma
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140
Mě teď jenom mrzí, že až teď jsem objevil další maličkosti, které jsem si za to pětikilo mohl vymontovat, ale co už.

_________________
Moskvič 2140 alias Standa


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 14:12 
Offline
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 03 pro 2008, 16:12
Příspěvky: 1044
Bydliště: Brno venkov
Majitel Moskviče: ano
Typ: 408-1
Jelikož toto vrakoviště mám kousek od baráku ,tak se tam občas taktéž zastavím. Ten chlap není nic jiného než vydřiduch. Již jsem se na tohoto moskviče vyptával a odpověď byla naprosto stejná. Má tam vícero aut v zachovalém stavu ,ale pálky jsou na všechno stejné. Za vybledlá světla na Úzkou Škodovku si řekne 500 čemuž jsem se začal nahlas smát :lol: . Doporučuji se do budoucna tomuto vrakovišti vyhnout ;)

_________________
Moskvič 408/1 Griša * Vaz 2101 5x * Lada 2102 * Vaz 21053 * Vaz 2106 2x * Vaz 2107 * Lada Niva * Škoda Felicie 3x * Škoda 105L (Emko) * Škoda 120L (Užovka) ,Škoda Favorit 136L, Avie A31 DVS DA12, Mercedes W124 E200,


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 13:53 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 30 říj 2013, 22:15
Příspěvky: 215
Bydliště: kósek od Znojma
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140
Vidím to podobně Klásku. Když dovozu auto k ekologické likvidaci, tak bych to viděl tak, že z toho vypustí provozní kapaliny, patřičně s nimi naloží, vymontují z auta plasty a další nekovové díly, se kterými opět náležitě naloží (tím nemyslím rozprodej na ND, ale opět nějakou likvidaci) a zbylý skelet bezezbytku slisují, roztaví a koloběh života začíná nanovo.

V podstatě by takhle mohl ekologicky likvidovat každý, tím, že to rozprodá na díly.

_________________
Moskvič 2140 alias Standa


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 13:46 
Offline
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 30 kvě 2008, 15:32
Příspěvky: 1623
Bydliště: kousek od Pardubic
Majitel Moskviče: ano
Typ: 408
A to je přesně ten příklad, jak funguje takzvaná ekolikvidace. Pokud to má papíry, nemáš jinou možnost to vyřadit z registru. Takže je to zákon opět pro pár vyvolených, kteří si na tom namastí kapsu, prodejem dílů. Ekolikvidace je v mým chápání kompletní likvidace a nikoli vytěžení dílů :angry:
A jinak co se týče shánění dílů, chce to hlavně trpělivost, někdy i štěstí, ale časy dílů za babku už nebudou. Díly se sem nevozí přes dvacet let a lepší to nebude.

_________________
Moskvič Moskvich Москвич Moskwicz Moskwitch Moskwitsch Moskvitsh Moszkvics
Vůbec tomu nerozumím, ale baví mě to


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 13:45 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 30 říj 2013, 22:15
Příspěvky: 215
Bydliště: kósek od Znojma
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140
Chápu to teda správně, že číslo vyražené na štítku, které není číslem motoru, musí být stejné, jako to, které je vyražené na kastli před čelním sklem u pravého blatníku pod kapotou motoru?

_________________
Moskvič 2140 alias Standa


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 13:21 
Offline
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2008, 18:28
Příspěvky: 1259
Bydliště: Brezno,Slovakia
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140( Elite 1500 S)
skus prezriezriet VIN, či velkost čísel sedí, porovnaj napríklad z číslom kasni, u rusa je VIN číslo podvozku no a či je to 1500, tak VIN začína vždy 1XX XXX, ak je to 1360 tak 0XX XXX, aspon tie čo sa doviezli

_________________
Moskvich 2140- momentálne prestavba podla homologacie A2-1677/moskvitch 1600 rallye/ (4-1979)-predpokladaný termín dokončenia ??? :lol: , , Moskvich 2140 v započatej prestavbe na A2-1677/moskvitch 1600 rally-civilná verzia s bombovými plastmi v interieri(1976),Moskvich 2140


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 13:17 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 30 říj 2013, 22:15
Příspěvky: 215
Bydliště: kósek od Znojma
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140
Raději bych dvě. Momentálně tam mám jedno (plastové černé, typické ze škodovky 105, 120) a jsem nervózní, hlavně v městském provozu nebo při předjíždění, že si nemůžu zkontrolovat pravou stranu. Na ty žigulácké zrcátka, co se šroubují přímo na dveře sem koukal a to jsou vlastně ty stejné, co se montovali i na moskala, takže za tyto bych byl více než vděčen.

Peter - Slovensko:
40 sem mu nedal, ale i tak to na mě bylo dost. Původní byl, což o to. Vnitřek jakž takž zachovalej, až na čalounění sedaček, tapecírunky byly moc pěkný, ale černý. Já jsem holt na tu červenou. Chlápek ale k tomu neměl ani klíčky. Do auta sme se museli vloupávat okýnkem. Na motor jsem nekoukal, tak tam nevím, ale podle označení to byla 13stovka. Ty roky na něm šli opravdu poznat a šrámů měl víc než dost.

_________________
Moskvič 2140 alias Standa


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 13:05 
Offline
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2008, 18:28
Příspěvky: 1259
Bydliště: Brezno,Slovakia
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140( Elite 1500 S)
Ja sa vyjadrím asi takto, neviem či si tomu rusovi dal za tu 2140 tých 40 litrov, ale tento orange by som zobral za 10 určite skôr ako to čo máš ty aj ked nemá papiere, videl som ho síce len z von ale je to určite pôvodný stav a lak, kde vidíš čo to má za tie roky za sebou a nik ta neodrbe, aspon môj názor

kedysi som mal dokonca 2 zrkadlá dal by som ti ich aj zadarmo, lebo vidím, že máš skutočný zaujem o to auto a to sa cení, ja som len príliš ekonomický typ a tak príliš rozmýšlam čo by som kupil :) , teším sa na daky zraz kde stretnem dalšieho moskvičiara :papa:

_________________
Moskvich 2140- momentálne prestavba podla homologacie A2-1677/moskvitch 1600 rallye/ (4-1979)-predpokladaný termín dokončenia ??? :lol: , , Moskvich 2140 v započatej prestavbe na A2-1677/moskvitch 1600 rally-civilná verzia s bombovými plastmi v interieri(1976),Moskvich 2140


Naposledy upravil Peter- Slovensko dne 02 lis 2013, 13:17, celkově upraveno 1

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 12:40 
Offline
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2012, 17:21
Příspěvky: 1575
Bydliště: Bílina
Majitel Moskviče: ne
Nevím, jaká zrcátka jsou na 2140 originál, ale do typu 412 originál nebyla a montovala je na našem území Mototechna před prodejem a dá se říci, co bylo po ruce. Hodně kluků má na Moskvičích zrcátka buď na rámu okna, nebo žigulácká která se šroubují na dveře. Ta se prodávají okolo 250,- až 300,-Kč, kdo chce víc, tak to hraničí se zlodějnou. Ty scháníš jedno, nebo dvě? Taktéž prahové lišty jsou schodné s Žiguli/Lada 2101/2102/21011/21013, no ale ty už máš.

_________________
Žigulíci : 2101 - r.1971, 2103 - r.1974, 2170 - r.2012


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 12:32 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 30 říj 2013, 22:15
Příspěvky: 215
Bydliště: kósek od Znojma
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140
Ještě bych rád dodal, že jsem u nás ve Znojmě objezdil různé "normální" prodejny s náhradními díly na auta všeobecně od Mototechny, přes různé soukromníky až po Auto Kelly. Všichni, se kterými jsem se bavil buď moskviče vlastnili nebo v něm za mládí jezdili či je opravovali, ale nikdo již žádné díly nemá :cry:

_________________
Moskvič 2140 alias Standa


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2013, 12:24 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 30 říj 2013, 22:15
Příspěvky: 215
Bydliště: kósek od Znojma
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140
Rád bych se s vámi podělil s mými nedávnými zkušenostmi různých prodejců náhradních dílů. Na bazoši jsem si vyhlédl potencionální zdroj náhradních dílů :mnam: , konkrétně tento:

http://auto.bazos.cz/inzerat/27344587/Moskvic.php,

volám na uvedené číslo, ptám se pána na druhé straně, kolik by chtěl za celý kousek. Odpověď 10.000,- mi lehce vyrazila dech :o . Byl jsem ochoten investovat max. 4.000,- s tím, že se s vámi o pro mě nepotřebné díly nějak podělím :ok: . Říkám, dobrá, celého si tedy nevezmu, ale vezmu si alespoň pár dílů. Nejvíce mě zajímaly poklice, které nemám. S chlápkem se dohodnu, že se zastavím osobně. Vyrazím tedy cca 60 km směr vrakoviště :auto: , aby mi borec řekl, že za jednu orezlou a celkem dost pomačkanou poklici chce 250,- :shock: . V tu chvíli sem nevěděl, jestli se mám začít smát nebo brečet ze zoufalství. Říkám, dobrá, poklice tedy taky nechci, ale víte vy co, vezmu si ty prahový lišty. Po tom, co sem je sundal, vyklepal z nich kvetoucí záhon obilí, trávy nebo nevím jaké plodiny mi borec opět říká, tak to bude 250,- za jednu :strelec: . V tu chvíli sem měl opravdu chuť mu vetknout ten šroubovák, co sem držel v zasr... dost zašpiněných rukách mezi lopatky. Nakonec sem si lišty po 250,- za jednu odvezl s tím, že jsem si odmontoval ještě pár drobností. Argument prodávajícího, že se jedná o veterána, na kterého už nic neseženu mě moc neuklidnil. Tak sem si nedovolil odpustit si poznámku, že moskviče koupil od nějakého důchodce za 2.000,- za cenu šrotu a ze mě se snaží vytřískat poslední korunu :tyty: . Chápu, že je to obchodník, který chce vydělat, ale co je moc, je moc. Nebo jsem já ten blbec, co nemá představu o cenách?

Dále sháním nějaká pěkná chromová zrcátka. Zase jsem narazil na nějaký ten inzerát a opět mi dal chlápek studenou sprchu, když si vypítal 1.000,- za jedno, navíc ani nebylo z moskviče, ale z nějaké škodovky. Kam ten svět spěje...

Poklice jsem už naštěstí vyřešil. Už jenom čekám, až dorazí. Teď ještě ty zrcátka... Zbytek drobností, na které jsem narazil při prolézání mého Standy hodím do tématu koupím, sháním, ..., třeba někdo pomůže.

_________________
Moskvič 2140 alias Standa


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting