| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 28 bře 2024, 12:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 29 črc 2014, 22:02 
Pavel Olomouc píše:
Dobrý den kolik tam bylo moskviču,jakou to mělo učast ;)



Šlapacích autíček bylo přihlášeno 85 , přijelo jich 65. Z Litvy a Estonska přijelo 5 velkých Moskvičů po vlastní ose. Dvě vozidla měla technické problémy.V sobotu po obědě jsem s nimi byl v servisu v Náchodě /nebyl jsem proto v tuto dobu na srazu /.Závady byly odstraněny a v neděli mohlo všech 5 Moskvičů opět vyrazit za krásami Česka. Velmi se jim u nás líbilo.Letos zde byli opět dva účastníci 1.srazu v r.2012 /z Litvy/ . Valdas /LT/ účast 2012 a 2014 uvažuje, že v příštím roce přijede opět , Toivo /EST/ , letos poprvé , v příštím roce /pokud situace dovolí/ by rád také přijel i s rodinou.
Šlapací vozítka účast - Slovensko,Polsko,Vietnamka,Bulhar,Česko. Přihlášený Ital nepřijel.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 čer 2014, 15:03 
Dobrý den kolik tam bylo moskviču,jakou to mělo učast ;)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16 čer 2014, 13:08 
Offline
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Hvězda Moskvič fóra I. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2012, 17:21
Příspěvky: 1575
Bydliště: Bílina
Majitel Moskviče: ne
Ovšem mít na svatbě Š706RTO Lux je božíííí..... :mnam:

_________________
Žigulíci : 2101 - r.1971, 2103 - r.1974, 2170 - r.2012


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16 čer 2014, 12:42 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2008, 14:28
Příspěvky: 348
V sobotu 14.6. jsme se nacházeli velmi blízko (Žamberk - Dlouhoňovice),
ale přesto pro nás nedosažitelně daleko od Náchoda a srazu šlapacích Moskvičů.
Byli jsme na jisté "neodložitelné" :) rodinné akci (viz.foto).
Ale reprezentovat alespoň ve svatební koloně s vozem značky Moskvič,
to jsme prostě museli.


Přílohy:
svatba 1.jpg
svatba 1.jpg [ 93.11 KiB | Zobrazeno 24678 krát ]
svatba 2.jpg
svatba 2.jpg [ 99.69 KiB | Zobrazeno 24678 krát ]
Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 15 čer 2014, 21:22 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 13 říj 2008, 09:19
Příspěvky: 231
Bydliště: Trutnov
Majitel Moskviče: ano
Odkud je ten Moskvič s trutnovskou RZ ?

_________________
Moskvič 2140 (1978), Volvo 850 2.5-10V sedan (1996), Lancia Dedra 1.8 GT 16V sedan (1998), Fiat Ducato 2.5 TD odtahovka (1990),
Lord Münsterland Caravan 400 SD Dominant obytný přívěs (2002)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 14 čer 2014, 20:13 
Bylo to nádherné několik fotek ze srazu Hanka H http://hanahorakovacz.rajce.idnes.cz/Na ... _14.6.2014


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 15 bře 2014, 20:25 
Předseda píše:
No já mám trochu problém, už před několika dny jsem vyplňoval přihlášku a doteď se nevidím v seznamu přihlášených :?:



Pokud budou nějaké problémy s přihlášením , prosím napište přímo na adamek.nachod@seznam.cz
příchozí emaily tam kontroluji několikrát za den.
Muromec


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 14 bře 2014, 10:31 
Offline
Moskvičář IV. stupně
Moskvičář IV. stupně

Registrován: 28 úno 2011, 14:55
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha
Majitel Moskviče: ne
No já mám trochu problém, už před několika dny jsem vyplňoval přihlášku a doteď se nevidím v seznamu přihlášených :?:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 bře 2014, 22:37 
Offline
Moskvičář II. stupně
Moskvičář II. stupně

Registrován: 29 říj 2008, 08:46
Příspěvky: 117
Zdravím všechny MOSKVIČÁŘE.
Tak jako při minulých srazech prosím o nezávazné přihlášení všech potenciálních účastníků co nejdřív. Čas velmi rychle utíká a my se musíme připravit. Letos bychom chtěli alespoň o trošku zpestřit program. Samozřejmě to znamená i vyšší potřebu finančních prostředků. Začínáme je /včetně fyzických dárků/ zajišťovat již nyní.Pokud bude přihlášeno málo účastníků , podpora spozorů bude menší a některé "atrakce " budeme muset zrušit , v nejhorším dokonce celou akci. Na poslední chvíli se to nepodaří vše zorganizovat.My musíme proto pracovat "na plné otáčky " již nyní. Prosím , pomozte nám tím, že se co nejdříve přihlásíte.
S pozdravem Muromec

V případě problémů s přihlášením apod. , napište na adamek.nachod@seznam.cz


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 22 úno 2014, 22:38 
Offline
Moskvičář II. stupně
Moskvičář II. stupně

Registrován: 29 říj 2008, 08:46
Příspěvky: 117
muromec píše:
Dnes se na webu vyskytl problém - nelze se přihlásit. Prosím o shovívavost a trochu výdrže. V průběhu víkendu bude snaha problém odstranit. Potom se pokuste opět přihlásit.
Díky za pochopení

:pc: Muromec :pc:


V tuto chvili snad přihlášení již funguje. Je tam ale prodleva asi 0,5 - 1 hod /od vyplnění přihlášky do provedení záznamu do seznamu přihlášených/ .
Tak jako v předešlých ročnících Vás žádám o včasné přihlášení /nejlépe ihned /. Při jednání se sponzory máme jednodušší situaci , pokud můžeme ukázat velký počet přihlášených. Současně víme asi pro kolik dětí máme chystat dárečky. Díky za přihlášky.
Naopak se snažíme o drobné zpestření programu oproti minulým letům.
:megafon: Muromec :tuktuk:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07 úno 2014, 22:53 
Offline
Moskvičář II. stupně
Moskvičář II. stupně

Registrován: 29 říj 2008, 08:46
Příspěvky: 117
Dnes se na webu vyskytl problém - nelze se přihlásit. Prosím o shovívavost a trochu výdrže. V průběhu víkendu bude snaha problém odstranit. Potom se pokuste opět přihlásit.
Díky za pochopení

:pc: Muromec :pc:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 úno 2014, 21:43 
Offline
Moskvičář II. stupně
Moskvičář II. stupně

Registrován: 29 říj 2008, 08:46
Příspěvky: 117
Peter- Slovensko píše:
čakal som podonú odpoveď, je mi jasné ako by to bolo komplikované, lebo ich tam ako vravíte človek nemôže zavolať sem príď, toto bude takto... treba sa im povenovať, okrem Vás sa bude ťažko hľadať človek čo bude myslieť na všetko vopred, no tiež ako spomínate vzťahy aké sa Vam podarilo vybudovať, škoda že neni viac tak schopných ľudí ako ste Vy, lebo my sa tu zvyčajne hádame "kto za to môže", miesto toho aby dakto spravil dačo veľké, hádam ma za pravdu neukamenujete ;)

Som zvedavý, že či sa niekto aspoň pokúsi pozvať niekde " DDRonov" :roll: , keď mne madari neprišli :cry:

Již v minulém roce roce jsem navázal kontakt s Čechem , který asi 25 roků žije s rodinou v Drážďanech - přijel se za mnou podívat do Náchoda. Opravuje šlapacího Moskviče , pokud mu "půjčí vnuka" tak s ním přijede. Slíbil , že s naší akcí seznámí své známé.Tudíž i v tomto směru se něco děje. Pro letošní rok jsem chtěl naše aktivity rozšířit i směrem na Moldávii a Ukrajinu. Bohužel na Ukrajině mají momentálně jiné starosti , tedy skoro nic nyní tímto směrem nepodnikám. V Moldávii jsem měl známé, které jsem chtěl použít /historie 50 let stará/.Bohužel jsem narazil na tvrdou vodu,nyní se pokouším o velmi vysoké kontakty , mohlo by to i dopadnout.V nejbližší době budu mít snad i kontakt na Bulharsko. Na Maďara který má doma cca 100 ks malých Moskvičů mám kontakt již dva roky.V minulém roce odpověděl , že to je daleko a proto nepřijede.Je pravda , že jejich ekonomická situace je asi nic moc. Tak se to i nechá pochopit. Z Motor Journal můžete znát Dr.George Pollaka. Je to velký veteránista , Čech , který žije myslím víc než 40 roků ve Švýcarsku.Byl se podívat na prvním ročníku, dělá pro nás překlady textu plakátu do němčiny /nyní také/ , pořídil si šlapacího Moskviče,není vyloučeno,že opět přijede.Tak jenom malá odpověď na otázku zda někdo pozve DDR. Když tomu říkáme mezinárodní , tak se musíme trošku snažit aby se to tomu alespoň trochu podobalo.
Muromec


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 úno 2014, 18:36 
Offline
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2008, 18:28
Příspěvky: 1259
Bydliště: Brezno,Slovakia
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140( Elite 1500 S)
čakal som podonú odpoveď, je mi jasné ako by to bolo komplikované, lebo ich tam ako vravíte človek nemôže zavolať sem príď, toto bude takto... treba sa im povenovať, okrem Vás sa bude ťažko hľadať človek čo bude myslieť na všetko vopred, no tiež ako spomínate vzťahy aké sa Vam podarilo vybudovať, škoda že neni viac tak schopných ľudí ako ste Vy, lebo my sa tu zvyčajne hádame "kto za to môže", miesto toho aby dakto spravil dačo veľké, hádam ma za pravdu neukamenujete ;)

Som zvedavý, že či sa niekto aspoň pokúsi pozvať niekde " DDRonov" :roll: , keď mne madari neprišli :cry:

_________________
Moskvich 2140- momentálne prestavba podla homologacie A2-1677/moskvitch 1600 rallye/ (4-1979)-predpokladaný termín dokončenia ??? :lol: , , Moskvich 2140 v započatej prestavbe na A2-1677/moskvitch 1600 rally-civilná verzia s bombovými plastmi v interieri(1976),Moskvich 2140


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 úno 2014, 17:46 
Offline
Moskvičář II. stupně
Moskvičář II. stupně

Registrován: 29 říj 2008, 08:46
Příspěvky: 117
Peter- Slovensko píše:
Dotaz možno skôr pre Jardu????.... prečo tých Litovcov a Estoncov radšej nepozvete na zraz veľkých moskvičov, obzvlášť, ked toto je dnes už zraz šlapacich aut , oni maju záujem hlavne o velké moskviče, je síce pravda, že takto sa ľahšie p. Adamkovi vyjednáva s kompetentními, ked má medzinárodnú účasť, ale je to už v podstate zabehnuté a myslím, že by si to už ani nevšimoli, že tam neboli ;) , Pavel to proste spravil tak ako by ten zraz mal vypadať ;) :D :mnam:

Možno je to aj dotaz pre p. Adámka, vzdať sa v podstate lukratívnych návštevníkov a ešte pravdepodobne bude musieť robiť aj tlmočníka, lebo neviem či sa s nimi dakto dohodne Estonci to je skoro fínština, čo vy na to a mohli by sa vyjadriť aj všetci čo majú veľký moskvič ;)

zdravím Tě Peter. Litevci , Lotyši, Estonci - generace ,která je v současné době dospělá /momentální majitelé velkých Moskvičů/ ještě Rusky umí.V některých případech se mi ale zdá , že moje znalost ruštiny je na vyšší úrovni než jejich. V žádném případě to nemyslím jako vytahování se, chci říci , že pro některé to je skutečně cizí a velmi náročný jazyk. Pro nás je to jazyk poměrně snadný,velmi podobný. Co je ale horší , jejich mladá generace děti/ již rusky neumí a neučí se ruštinu.
Velké Moskviče - již jsem o této problematice také přemýšlel. Tato otázka je ale poměrně složitá. Tak jako v našem případě , základ účastníků naší akce jsou majitelé velkých Moskvičů, kteří pro své děti sehnali a opravili Moskviče šlapací.Ti přijedou s malým Moskvičem a stavovská hrdost /pokud to technický stav dovolí/ nedovolí aby přijeli s jinou značkou auta než s Moskvičem. Tím již máme v Náchodě první velké Moskviče /jsem rád , že přijedou/.Pokud máme zájem o zahraniční účastníky , obracím se na kluby Moskvičů a situace se opakuje. V případě, že malého nemají a narazí tímto způsobem na kolegy v Česku a chtějí se podívat , je těžké jim napsat, že nemám zájem.
Další malý problém je v tom , že při velkých vzdálenostech - i 1200 km jedna cesta , se jim musíme alespoň trošku věnovat a něco maličko ukázat. Zajistíme jim ubytování /platí si sami/ , např v r.2012 jsme na ně čekali v noci - přijeli na hranici asi v 0.40 v noci a zavedli jsme je na ubytovnu a asistovali jsme při jejich ubytování. Přijíždějí den před naší akcí.V tuto dobu se jim věnujeme , provedeme /projedeme / po nejbližším okolí - bunkry,adršpašské skály, večer posezení třeba u ohně a trošku si popovídáme - apod. Pokud zůstanou ještě nějaký den tak např. Krkonoše.Toto vše se mi zajišťuje podstatně snadněji doma , kde mám zázemí , kde mám mnoho známých.
Přijíždějí s nimi i jejich manželky, přítelkyně i větší děti . U žen to musíme brát tak , že to je jejich tolerance k Moskvičům a ne jejich koníček. Rádi se projdou po městě , po obchodech. Srazy velkých Moskvičů jsou v přírodě , v kempech - MNĚ OSOBNĚ SE TO MOC LÍBÍ , MÁM RÁD KOMORNÍ PROSTŘEDÍ NAŠICH SRAZŮ. Například Egidius z Litvy zde byl dvakrát na srazu a jednou se u nás zastavil doma. Tam je suituace již maličko jiná ,v podstatě zná jak to v Česku vypadá a návštěva se stává víc osobní. Tam by asi komorní /kamarádské prostředí / bylo namístě. Časem to třeba samo přeroste na tuto úroveň. Pokud přijedete již v pátek a projedete se s námi kolem Náchoda ,posedíte s námi večer , je možné navázat skutečné kamarádství, popovídat si a tuto možnost nadhodit.Mohou potom přijet za kamarády s velkými Moskvič /na sraz/ a ne na "atrakci" s malými Moskviči.
Muromec


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 úno 2014, 14:23 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář

Registrován: 08 pro 2009, 22:23
Příspěvky: 379
Bydliště: okr.Teplice
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140 a 412
Jo s tím souhlasím.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 úno 2014, 14:00 
Offline
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2008, 18:28
Příspěvky: 1259
Bydliště: Brezno,Slovakia
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140( Elite 1500 S)
Slávek píše:
Já si myslím Petře,že Estonci ještě rusky nezapomněli a my starší jim budeme jakž takž rozumět.


To či vedia alebo nevedia je v celku jedno, ja som len chcel dať návrh či by pre nich nebolo zaujímavejšie sa zúčastnit zrazu veľkých moskvičov na Morave čo organizuje Jara

_________________
Moskvich 2140- momentálne prestavba podla homologacie A2-1677/moskvitch 1600 rallye/ (4-1979)-predpokladaný termín dokončenia ??? :lol: , , Moskvich 2140 v započatej prestavbe na A2-1677/moskvitch 1600 rally-civilná verzia s bombovými plastmi v interieri(1976),Moskvich 2140


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 úno 2014, 12:37 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář

Registrován: 08 pro 2009, 22:23
Příspěvky: 379
Bydliště: okr.Teplice
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140 a 412
Já si myslím Petře,že Estonci ještě rusky nezapomněli a my starší jim budeme jakž takž rozumět.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 úno 2014, 11:00 
Offline
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2008, 18:28
Příspěvky: 1259
Bydliště: Brezno,Slovakia
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140( Elite 1500 S)
Dotaz možno skôr pre Jardu????.... prečo tých Litovcov a Estoncov radšej nepozvete na zraz veľkých moskvičov, obzvlášť, ked toto je dnes už zraz šlapacich aut , oni maju záujem hlavne o velké moskviče, je síce pravda, že takto sa ľahšie p. Adamkovi vyjednáva s kompetentními, ked má medzinárodnú účasť, ale je to už v podstate zabehnuté a myslím, že by si to už ani nevšimoli, že tam neboli ;) , Pavel to proste spravil tak ako by ten zraz mal vypadať ;) :D :mnam:

Možno je to aj dotaz pre p. Adámka, vzdať sa v podstate lukratívnych návštevníkov a ešte pravdepodobne bude musieť robiť aj tlmočníka, lebo neviem či sa s nimi dakto dohodne Estonci to je skoro fínština, čo vy na to a mohli by sa vyjadriť aj všetci čo majú veľký moskvič ;)

_________________
Moskvich 2140- momentálne prestavba podla homologacie A2-1677/moskvitch 1600 rallye/ (4-1979)-predpokladaný termín dokončenia ??? :lol: , , Moskvich 2140 v započatej prestavbe na A2-1677/moskvitch 1600 rally-civilná verzia s bombovými plastmi v interieri(1976),Moskvich 2140


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 05 úno 2014, 23:59 
Offline
Moskvičář II. stupně
Moskvičář II. stupně

Registrován: 29 říj 2008, 08:46
Příspěvky: 117
Zdravím všechny příznivce velkých i malých Moskvičů. V letošním roce se bude v Náchodě 14.6.2014 konat již třetí sraz šlapacích Moskvičů a dalších šlapátek.
V minulých dnech jsme postupně dávali do provozu nové webové stránky. Dnešním dnem je možné se již i přihlásit. Tedy hlavní části webu již fungují.Postupně je však budeme ještě doplňovat a upřesňovat.Prosím o schovívanost pokud něco budeme ještě měnit.
Nová adresa
www.slapacimoskvice.cz

V letošním roce dojde k některým malým změnám - odpolední program nebude na dětském dopravním hřišti ale za budovou radnice v Náchodě , v těsné blízkosti náměstí.
- záštitu nad akcí mimo jiné převzal i starosta lázeňského města Kudowa Zdroj /PL/
- ozvalo se Estonsko , jejich účast je nyní v jednání , s největší pravděpodobností přijede několik velkých Moskvičů

- máme příslib , že přijede cca 10 aut a tanků na vysílačku



-spanilá jízda šlapátek bude po tradiční trase , hodnocení malých autíček bude prováděno stejným způsobem jako v minulých letech.
- pro děti připravujeme opět malé pozornosti.Pokud můžete něčím přispět , rádi takovouto aktivitu uvítáme,loga sponsorů letos budeme uvádět i na webových stránkách
- v rámci Vašich možností se v případě zájmu přihlaste co nejdříve , abychom věděli pro kolik dětí máme dárečky připravovat.


Zveme Vás i s velkými veterány , dejte to všem na vědomí ,vezměte sebou i své známé.

:megafon: Muromec :megafon: -


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting