| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 20 dub 2024, 16:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: přepínací relé
PříspěvekNapsal: 20 dub 2024, 12:30 
No tam bude asi ten problém . Ty odpory jsou po přepnutí stavěny na waty zadních světel a pokud k nim přibude kára tak ten úbytek je moc velký a mám takový dojem že s tím po čase bude problém . Vyhřejí se a uhoří. Nějak si pamatuji ,že u jednoho nebo dvou aut jsem ten blok odporů vyřazoval ale jak to si nepamatuji.. Prosím tyto info ber jako paměti téměř 80 letého sklerotika nemusí být přesné.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: přepínací relé
PříspěvekNapsal: 20 dub 2024, 11:37 
Offline
Zácvik ukončen
Zácvik ukončen

Registrován: 31 bře 2019, 19:19
Příspěvky: 14
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140
Já mám zásuvku na vlek napojenou jen ze zadních světel tak nevím jestli je to správně.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: přepínací relé
PříspěvekNapsal: 19 dub 2024, 20:39 
Pokud to je moskvič 2140 tak v levé část na boku prostoru pro nohy řidiče je relé které právě zajišťuje to přepínání světel den -noc aby ty blinkry a stopky neoslňovaly v noci. Uvnitř jsou odpory které to zajišťují . Celé zkontrolovat vč. konektorů . Zrovna tak důkladné očištění všech kostřících bodů. V těch místech je taky umístěn tranzistorový přerušovač nesplést - má vývody pro vlek . snad si to pamatuji dobře Moskala už nemám 22 let tak jsem možná že ty relata jsou trochu výš až pod oknem ....


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: přepínací relé
PříspěvekNapsal: 16 dub 2024, 15:10 
Dobry den chtěl bych se zeptat když připojím přívěsný vozík za Moskviče 2140 vše funguje jak mile zapnu světla nejdou blinkry v knize jsem se dočetl že je tam přepínací relé které zajišťuje aby v noci neoslňovaly blinkry a brzdová světla řidiče za vámi. Bez vozíku taky poklesne intenzita svícení. Můžete mi poradit? Díky Standa.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting