| | | Diskusní fórum pro všechny přátele značky Moskvič * Kontakt: info@moskvich.cz * Moskvič klub Pardubice je i na facebooku - facebook.com/moskvich.cz | | |

Právě je 28 bře 2024, 12:02

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 24 říj 2010, 19:59 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář

Registrován: 08 pro 2009, 22:23
Příspěvky: 379
Bydliště: okr.Teplice
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140 a 412
Zpráva o pokračující renovaci:
Kluci, nic vás neunaví a nevyčerpá víc než zbytečná a marná práce.Dal jsem se totiž do lepení těsnění dveří.Pracuju už se třetím druhem lepidla a dílo se přesto nedaří.Jsem samozřejmě Muromcovi vděčnej,že dokázal vyrobit repliku.Bohužel,je tahle guma oproti originálu dost tvrdá.
Na ohybech se pak díky pnutí opět odtrhává.Díky opětovnýmu smývání starýho lepidla se mi začal v těchto místech odlupovat nový lak.Prostě k nasrání.A to si s tím hraju už čtvrtý večer.
Na levé straně jsem musel posunout dveřní zámky ven,abych vůbec ty dveře dokázal s hrozným prásknutím zavřít.Teď samozřejmě nelícujou.Doufám jenom,že si to těsnění časem sedne a pak ty zámky vrátím do původní polohy.Měnil jste už někdo tohle těsnění?Jestli jo,jaký máte zkušenosti?Jedinou radost tenhle týden mi udělal přední nárazník.Byl pěkně vyboulenej.Dostal pecku ještě od minulýho majitele.Povedlo se mi ho srovnat pomocí svěráku,dvou prkýnek obalenejch hadrem a gumový palice tak,že na něm není ani vidět,že mu někdy před tím něco bylo.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 říj 2010, 18:42 
Offline
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 kvě 2008, 21:59
Příspěvky: 2591
Bydliště: Ostrava
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvič 412
Dušan píše:
Pro Aleše:
Těch podobně vyhlížejících samolepících materiálů je několik druhů a značek, většinou nejsou zrovna levné, některé jsou i hodně drahé. Asi nejlevnější
je AMS Tecsound (http://www.vestin.cz), ten jsem si koupil já. Tloušťka je od 2mm (stojí od 800,- Kč za 2 metry čtvereční). Dělá se buď obyčejný,
nebo potažený alu fólií. Tloušťka 2 mm je snad dostatečná - má to dost velkou hmotnost na metr čtvereční, ale dělá se i silnější.

Děkuji Dušane, hned na to kouknu. Přes zimu chci totiž sedadla ven a nějak to aspoň trochu odhlučnit, protože to orginál odhlučnění jsem při renovaci strhal. Jinak v garáži mám odhlučnění, co se dává do Octávek ( taková hrubá deka tloušťky cca 0,5 až 10mm ) tak uvidím, jak to vlastně nakonec zkombinuji

_________________
Moskvič 412, Mercedes Benz E Klasse, Lada 2107, Yamaha Ybr 125
V životě se řídím třemi hesly: Neser se do toho čemu nerozumíš, Nemrdej do toho co funguje, A že jsou zámky a klíče lidé a pi**


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 říj 2010, 09:19 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2008, 14:28
Příspěvky: 348
Slávek píše:
Tak tenhle problém neřeším.Podlaha je natřená pečlivě několika vrstvami barvy na ochranu podlah.Má to německej název :Unterboden schutz.A tohle auto uvidí déšť tak jedině,že by nás překvapil na srazu.Kondiční jízdy se budou odkládat už při výskytu prvního mráčku nad Mnichovem.Vodu která by případně zatekla při mytí nechám vysušit na sluníčku.Ještě chci na to dát samolepící textilní koberec.Gumový koberečky použiju jen jestli půjde na vetránskou atestaci.

Já mám také (snad) pečlivě ošetřenou podlahu a budu se vyhýbat dešti, ale přesto bych byl nerad, kdyby se mi pod tou samolepkou dělal bazének. Jako
řešení (nevím jestli dobré nebo špatné) chci položit na podlahu nejprve tenký koberec chlupem dolů a spodní stranou nahoru. Na něj pak nalepím tuto
protihlukovou izolaci, na ní ještě PU protihlukovou desku s pěkným černým povrchem silnou 10mm (http://www.gumex.cz/protihlukove-desky/ ... e-desky-1/)
a navrch položím finální kobereček - bude mi stačit ten originální gumový, co je běžně v autě. Výhoda by měla být v tom, že to v případě potřeby půjde
vyndat celé ven a podlahu pak vysušit nebo ošetřit, což by u přímo nalepené samolepky nešlo. Možná to bude mít trochu horší tlumící vlastnosti než při
přímém nalepení, ale to se ukáže až při provozu.

Pro Aleše:
Těch podobně vyhlížejících samolepících materiálů je několik druhů a značek, většinou nejsou zrovna levné, některé jsou i hodně drahé. Asi nejlevnější
je AMS Tecsound (http://www.vestin.cz), ten jsem si koupil já. Tloušťka je od 2mm (stojí od 800,- Kč za 2 metry čtvereční). Dělá se buď obyčejný,
nebo potažený alu fólií. Tloušťka 2 mm je snad dostatečná - má to dost velkou hmotnost na metr čtvereční, ale dělá se i silnější.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08 říj 2010, 21:46 
Offline
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2008, 18:28
Příspěvky: 1259
Bydliště: Brezno,Slovakia
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140( Elite 1500 S)
Ja som zabudol na jednu dôležitú vec, ako som spomínal ja som to vytrhal a práve pod ipou čo je nad prevodovkou, tak v mieste pod plynovým pedálom aj na druhej strane je blbo naskladaný plech a zvon sa tam dostáva voda, takže všetkým čo chcú dodatočne odhlučňovat nech najprv vytrhnú a dobre pretrú toto miesto.
Ked som sa hrával v našom moskviči tak som nevedel pochopit, že ako sa tam mohla spravit diera, no ked som to zrušil na svojom pochopil som

_________________
Moskvich 2140- momentálne prestavba podla homologacie A2-1677/moskvitch 1600 rallye/ (4-1979)-predpokladaný termín dokončenia ??? :lol: , , Moskvich 2140 v započatej prestavbe na A2-1677/moskvitch 1600 rally-civilná verzia s bombovými plastmi v interieri(1976),Moskvich 2140


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08 říj 2010, 21:02 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář

Registrován: 08 pro 2009, 22:23
Příspěvky: 379
Bydliště: okr.Teplice
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140 a 412
Tak tenhle problém neřeším.Podlaha je natřená pečlivě několika vrstvami barvy na ochranu podlah.Má to německej název :Unterboden schutz.A tohle auto uvidí déšť tak jedině,že by nás překvapil na srazu.Kondiční jízdy se budou odkládat už při výskytu prvního mráčku nad Mnichovem.Vodu která by případně zatekla při mytí nechám vysušit na sluníčku.Ještě chci na to dát samolepící textilní koberec.Gumový koberečky použiju jen jestli půjde na vetránskou atestaci.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08 říj 2010, 18:55 
Offline
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 kvě 2008, 21:59
Příspěvky: 2591
Bydliště: Ostrava
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvič 412
Na odhlučnění svého vozu se chci zaměřit právě přes zimu. Už mám nějaký odhlučnovací filc doma, ale tenhle vypadá mnohem líp. Jestli to není tajné, jak se tento jmenuje a kde se dá sehnat?

_________________
Moskvič 412, Mercedes Benz E Klasse, Lada 2107, Yamaha Ybr 125
V životě se řídím třemi hesly: Neser se do toho čemu nerozumíš, Nemrdej do toho co funguje, A že jsou zámky a klíče lidé a pi**


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08 říj 2010, 14:26 
Offline
Nejupovídajnější Moskvičář
Nejupovídajnější Moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 04 dub 2009, 16:58
Příspěvky: 1456
Bydliště: Dobříš
Majitel Moskviče: ano
Typ: 408
Dušan píše:
Slávek píše:
Protože Pardubický sraz jsem prošvihl,tak už nikam nespěchám.Začal jsem experimentovat s odhlučněním.Chci aby auto vypadalo stejně jako před šestatřiceti roky,ale tam kde to nebude vidět,by snad nějaká ta vylepšení nebyla na škodu ne?Třeba z toho ještě bude sovětský LEXUS.

Tenhle odhlučňovací materiál jsem si před měsícem také koupil a na některá místa v mých autech ho chci dát
(určitě na otvory ve dveřích a na přepážku mezi motorem a kabinou),
ale protože je samolepící a tedy obtížně odstranitelný - nedá se jen tak nadzvednout a podívat se pod něj,
bojím se to použít právě na podlahu v M2140.
Nebude se pod tím držet voda? Aby to pak schované pod izolací nehnilo zrovna na tak citlivých místech,
jako jsou podlahy řidiče a spolujezdce.
Co vy na to? Máte s tím někdo zkušenosti?

To se ukáže za několik let, je jasný, že nějaká vlhkost tam stejně bude. Když ale bude dobře nalepené, tak by to mohlo být dobré.

_________________
http://moje.auto.cz/Petr408/ivan.html

http://moje.auto.cz/Petr408/ivan-druhy.html


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08 říj 2010, 12:58 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2008, 14:28
Příspěvky: 348
Slávek píše:
Protože Pardubický sraz jsem prošvihl,tak už nikam nespěchám.Začal jsem experimentovat s odhlučněním.Chci aby auto vypadalo stejně jako před šestatřiceti roky,ale tam kde to nebude vidět,by snad nějaká ta vylepšení nebyla na škodu ne?Třeba z toho ještě bude sovětský LEXUS.

Tenhle odhlučňovací materiál jsem si před měsícem také koupil a na některá místa v mých autech ho chci dát
(určitě na otvory ve dveřích a na přepážku mezi motorem a kabinou),
ale protože je samolepící a tedy obtížně odstranitelný - nedá se jen tak nadzvednout a podívat se pod něj,
bojím se to použít právě na podlahu v M2140.
Nebude se pod tím držet voda? Aby to pak schované pod izolací nehnilo zrovna na tak citlivých místech,
jako jsou podlahy řidiče a spolujezdce.
Co vy na to? Máte s tím někdo zkušenosti?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08 říj 2010, 10:18 
Offline
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2008, 18:28
Příspěvky: 1259
Bydliště: Brezno,Slovakia
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140( Elite 1500 S)
Tak ono to snád bude ešte lepšie než s fabriky, ja to ale robím kôli váhe naopak, ja som tú pôvodnú ipu vyhodil aj s kufra

_________________
Moskvich 2140- momentálne prestavba podla homologacie A2-1677/moskvitch 1600 rallye/ (4-1979)-predpokladaný termín dokončenia ??? :lol: , , Moskvich 2140 v započatej prestavbe na A2-1677/moskvitch 1600 rally-civilná verzia s bombovými plastmi v interieri(1976),Moskvich 2140


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08 říj 2010, 07:41 
Offline
Moskvičář I. stupně
Moskvičář I. stupně
Uživatelský avatar

Registrován: 29 zář 2008, 21:09
Příspěvky: 149
Bydliště: Velké Popovice
Majitel Moskviče: ne
Slávek píše:
Protože Pardubický sraz jsem prošvihl,tak už nikam nespěchám.Začal jsem experimentovat s odhlučněním.Chci aby auto vypadalo stejně jako před šestatřiceti roky,ale tam kde to nebude vidět,by snad nějaká ta vylepšení nebyla na škodu ne?Třeba z toho ještě bude sovětský LEXUS.


To je paráda, určitě to pomůže - ještě bych doporučil vylepit to za palubkou a nebál bych se dát izolaci i z motorového prostoru..

_________________
Ford F-250 Ranger V8 (1967) Москвич 412 »Ментос« (1971) Volvo 940 GL D24TIC (1991)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07 říj 2010, 22:21 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář

Registrován: 08 pro 2009, 22:23
Příspěvky: 379
Bydliště: okr.Teplice
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140 a 412
Protože Pardubický sraz jsem prošvihl,tak už nikam nespěchám.Začal jsem experimentovat s odhlučněním.Chci aby auto vypadalo stejně jako před šestatřiceti roky,ale tam kde to nebude vidět,by snad nějaká ta vylepšení nebyla na škodu ne?Třeba z toho ještě bude sovětský LEXUS.


Přílohy:
100_1253.jpg
100_1253.jpg [ 69.96 KiB | Zobrazeno 18742 krát ]
100_1255.jpg
100_1255.jpg [ 71.5 KiB | Zobrazeno 18742 krát ]
100_1256.jpg
100_1256.jpg [ 72.54 KiB | Zobrazeno 18742 krát ]
100_1259.jpg
100_1259.jpg [ 58.26 KiB | Zobrazeno 18742 krát ]
100_1258.jpg
100_1258.jpg [ 65.7 KiB | Zobrazeno 18742 krát ]
Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 říj 2010, 14:25 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2009, 22:39
Příspěvky: 415
Bydliště: kousek od Zlína
Majitel Moskviče: ne
Typ: býval 2140 "AZAK"
Michal.AZLK píše:
! pokud by jsi chtěl tak vyměním nové zadní svítilny 2140 za 412! Mě se nevyplatí dávat na mou 2140 nové svítilny, 412 chci jako bonbónek. Dej vědět ;)

Jen mu to nechej tak jak to má ,vypadá to super. :mnam: :ok:

_________________
Na každou svini se vaří voda.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 říj 2010, 07:53 
Offline
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 10 bře 2009, 00:38
Příspěvky: 1124
Bydliště: Sokolov
Majitel Moskviče: ano
Typ: Три машины Москвич, Первый - 412, второй - 2138 двигатель 412, Третий - 2137. Москвич 1500 "Универсал".
! pokud by jsi chtěl tak vyměním nové zadní svítilny 2140 za 412! Mě se nevyplatí dávat na mou 2140 nové svítilny, 412 chci jako bonbónek. Dej vědět ;)

_________________
москвич 412, москвич 2137,москвич 2138a půl

Možná jsem blázen co nemá dům ani bazén, ale shánim Москвич 433/434 "фургон" nebo Москвич 426/427 "Универсал"

Moskvičů neni nikdy dost :P :auto:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04 říj 2010, 09:43 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 20 zář 2008, 00:42
Příspěvky: 281
Bydliště: FM
Majitel Moskviče: ano
Typ: Aleko, 408/I
Koukám, že vzniká další moc krásné auto :mnam: , bude to určitě další ozdoba českých silnic a silniček. Držím palce ať se dílo podaří :ok: !

_________________
Aleková trikolora1+1+1+1+1 Moskvič 408/1
Škoda 105LŠkoda Fabia Kombi


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 03 říj 2010, 11:13 
Offline
Moskvičář III stupně
Moskvičář III stupně

Registrován: 28 úno 2009, 13:48
Příspěvky: 57
Bydliště: Cheznojc
Majitel Moskviče: ano
3020 - píšu si, díky

mě by ten vzorník moh alespon při výběru barvy, přibližnej odstín už si najdu podle dnešního zanačení, nebudu si nechávat míchat kvůli případnej opravě.

ještě jsem uvažoval o vanilkový jako má Jirkovo Banán


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 říj 2010, 20:35 
Podle staryho vzorniku je to Moskvic cervena-rubin.Na sprejich bylo napsano Ral 3020 a znaceni barev RAL jsem uz videl i v Obi.Omlouvam se ze zprava je bez diakritiky,pisu to z ciziho pocitace a klavesnice hacky,carky nema. Slavek.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 říj 2010, 17:37 
Offline
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 kvě 2008, 21:59
Příspěvky: 2591
Bydliště: Ostrava
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvič 412
mirdas píše:
čau.
nádherná barva, nemáš vzorník barev který byly na moskvičích? já ho tu někde na stránkách viděl ale už ho nemůžu najít

Starý vzorník by ti stejně nepomohl. Dnes mají barvy jiné označení

_________________
Moskvič 412, Mercedes Benz E Klasse, Lada 2107, Yamaha Ybr 125
V životě se řídím třemi hesly: Neser se do toho čemu nerozumíš, Nemrdej do toho co funguje, A že jsou zámky a klíče lidé a pi**


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01 říj 2010, 19:16 
Offline
Moskvičář III stupně
Moskvičář III stupně

Registrován: 28 úno 2009, 13:48
Příspěvky: 57
Bydliště: Cheznojc
Majitel Moskviče: ano
čau.
nádherná barva, nemáš vzorník barev který byly na moskvičích? já ho tu někde na stránkách viděl ale už ho nemůžu najít


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30 zář 2010, 14:39 
Offline
Nejupovídajnější Moskvičář
Nejupovídajnější Moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 04 dub 2009, 16:58
Příspěvky: 1456
Bydliště: Dobříš
Majitel Moskviče: ano
Typ: 408
Pěkně to vypadá a tenhle ostín mu sedí. :mnam: :ok:

_________________
http://moje.auto.cz/Petr408/ivan.html

http://moje.auto.cz/Petr408/ivan-druhy.html


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29 zář 2010, 20:58 
Offline
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Hvězda Moskvič fóra III. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 13 čer 2008, 18:13
Příspěvky: 1084
Bydliště: Praha
Majitel Moskviče: ano
Typ: 407, 412, Škoda 120 L, šlapací Moskvič 412,
Jaké pomalu,jedeš jako drak já jsem svou 120 dělal skoro rok a tak vím jaká je to práce, ale tvůj moskal vypadá opravdu nádherně a jak píšou kluci nikam nespěchej moc pěkný.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29 zář 2010, 20:05 
Offline
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2008, 18:28
Příspěvky: 1259
Bydliště: Brezno,Slovakia
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140( Elite 1500 S)
Nadherný kus už som sa aj chcel spýtat, že ako pokračuje renovácia :mnam:

_________________
Moskvich 2140- momentálne prestavba podla homologacie A2-1677/moskvitch 1600 rallye/ (4-1979)-predpokladaný termín dokončenia ??? :lol: , , Moskvich 2140 v započatej prestavbe na A2-1677/moskvitch 1600 rally-civilná verzia s bombovými plastmi v interieri(1976),Moskvich 2140


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29 zář 2010, 20:04 
Offline
Big Boss
Big Boss
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2008, 18:11
Příspěvky: 1142
Bydliště: Kopřivnice
Majitel Moskviče: ano
Také se přikláním k tomu, že to bude nádherný vůz. Těším se až bude v takovém pokročilém stádiu nastrojený můj Iž. Slávku, pěkná práce a nemám slov. :mnam:

_________________
Moskvič 2140, Izh 2715, Ford Bronco 5,8 XLT


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29 zář 2010, 19:50 
Offline
Závislý moskvičář
Závislý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 04 led 2010, 16:37
Příspěvky: 657
Bydliště: Žižkov
Majitel Moskviče: ano
Typ: 407, 408, 2140 a šlapací
Opravdu nádherný kousek :mnam: :mnam: :mnam:
Já než jsem dal dohromady přístrojovou desku, tak to trvalo skoro rok. ( demontáž , udělat chrom , nalakovat , nechat udělat nové plasty, nakonec montáž a zapojit el. instalaci do všech přístrojů)
Myslím, že na srazu v Plumlově 2011 bude opravdu na co koukat :mnam: , když vše dobře dopadne tak snad se konečně objeví i jedna 407. :P

Dušane: po shlédnutí těchto fotek doufám, že přijedeš se svou 2140 ;)

_________________
Moskvič 407, , Moskvič 408, Moskvich 2140, Velorex 16/350, Citroen 2CV,,


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29 zář 2010, 18:03 
Offline
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 kvě 2008, 21:59
Příspěvky: 2591
Bydliště: Ostrava
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvič 412
Slávek píše:
Zprávu č.2 o stavu Moskviče 2140 podává Slávek alias Kukuškin.
Podařilo se mi sehnat nové zadní svítilny na M412,tak mě napadlo přehodit plexi,na pozici blinkru dám oranžovou žárovku a mohlo by to být zajímavý.Přední dveře jsem ještě nenasadil,protože mě ještě čeká hodně práce v kabině a mám obavy abych je neodřel.Mimochodem,zjistil jsem,že ten volant není obšitý pronic zanic.má vady na kráse.Takže kdyby ho měl někdo v dobrém stavu,bral bych ho s povděkem.Na ceně bychom se určitě domluvili.Jinak znovusložení vozu pokračuje opravdu pomalu.Když chci aby vše fungovalo jak má,tak si hraju s jediným problémem někdy i několik hodin.Ale nestěžuju si.Lak se klukům myslím docela povedl.Měl jsem strach z těch důlků a promáčklin,které byly vidět při pohledu po světle,lakýra mi vysvětlil,že investoval do elektrického hoblíku.Výsledek je opravdu dobrý.Doufám,že do příštího srazu už bude auto v kupě a přivezu ho ukázat.Moc mě mrzelo,že jsem to nstihl do Pardubic.

Nemám slov, prostě nádhera. S tím skládáním to chápu, to je tak vždycky, když si dává na tom člověk opravdu záležet a dělá to poctivě. Já jsem třeba od rána do večera poskládal na mé 412 jen dvoje a půl dveří. Takže jen tak dál, nikde nespěchej, do května to v pohodě zvládneš :ok:

_________________
Moskvič 412, Mercedes Benz E Klasse, Lada 2107, Yamaha Ybr 125
V životě se řídím třemi hesly: Neser se do toho čemu nerozumíš, Nemrdej do toho co funguje, A že jsou zámky a klíče lidé a pi**


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29 zář 2010, 10:37 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 07 čer 2009, 22:39
Příspěvky: 415
Bydliště: kousek od Zlína
Majitel Moskviče: ne
Typ: býval 2140 "AZAK"
:mnam: :mnam: :mnam: Jakobych se vrátil v čase o 15 let a do své garáže. :auto: :auto: :auto: Krása a hlavně skvělý výběr barvy.

_________________
Na každou svini se vaří voda.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 29 zář 2010, 09:14 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář
Uživatelský avatar

Registrován: 04 čer 2008, 14:28
Příspěvky: 348
To bude skutečně nádherné auto. :mnam:
A k tomu Tvému nadpisu tématu "renovace pokračuje pomalu", co se týká "pomalého" tempa renovace,
tak o tom bychom já a moje 2140 mohli pořádat přednášky. Tvoje renovace postupuje moc pěkně,
těším se na další výstavní kousek na našich silnicích.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28 zář 2010, 21:02 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář

Registrován: 08 pro 2009, 22:23
Příspěvky: 379
Bydliště: okr.Teplice
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140 a 412
Zprávu č.2 o stavu Moskviče 2140 podává Slávek alias Kukuškin.
Podařilo se mi sehnat nové zadní svítilny na M412,tak mě napadlo přehodit plexi,na pozici blinkru dám oranžovou žárovku a mohlo by to být zajímavý.Přední dveře jsem ještě nenasadil,protože mě ještě čeká hodně práce v kabině a mám obavy abych je neodřel.Mimochodem,zjistil jsem,že ten volant není obšitý pronic zanic.má vady na kráse.Takže kdyby ho měl někdo v dobrém stavu,bral bych ho s povděkem.Na ceně bychom se určitě domluvili.Jinak znovusložení vozu pokračuje opravdu pomalu.Když chci aby vše fungovalo jak má,tak si hraju s jediným problémem někdy i několik hodin.Ale nestěžuju si.Lak se klukům myslím docela povedl.Měl jsem strach z těch důlků a promáčklin,které byly vidět při pohledu po světle,lakýra mi vysvětlil,že investoval do elektrického hoblíku.Výsledek je opravdu dobrý.Doufám,že do příštího srazu už bude auto v kupě a přivezu ho ukázat.Moc mě mrzelo,že jsem to nstihl do Pardubic.


Přílohy:
100_1243.jpg
100_1243.jpg [ 60.33 KiB | Zobrazeno 18778 krát ]
100_1240.jpg
100_1240.jpg [ 60.04 KiB | Zobrazeno 18778 krát ]
100_1245 (2).jpg
100_1245 (2).jpg [ 54.23 KiB | Zobrazeno 18778 krát ]
100_1244 (2).jpg
100_1244 (2).jpg [ 54.65 KiB | Zobrazeno 18778 krát ]
Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 21 čer 2010, 18:36 
Offline
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: 29 kvě 2008, 21:59
Příspěvky: 2591
Bydliště: Ostrava
Majitel Moskviče: ano
Typ: Moskvič 412
Vypadá to připravený moc dobře. S tím lakem ti držím palce. Já jsem si s lakováním užil své, a byl bych velmi nerad, kdyby jsi dopadl stejně. Pak tady šoupni fotky po laku ať se můžeme zase všichni pokochat :ok:

_________________
Moskvič 412, Mercedes Benz E Klasse, Lada 2107, Yamaha Ybr 125
V životě se řídím třemi hesly: Neser se do toho čemu nerozumíš, Nemrdej do toho co funguje, A že jsou zámky a klíče lidé a pi**


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 21 čer 2010, 09:32 
Offline
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Hvězda Moskvič fóra II. kategorie
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2008, 18:28
Příspěvky: 1259
Bydliště: Brezno,Slovakia
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140( Elite 1500 S)
Tak dúfam, že sa lak vydarí, zatial to vyzerá dobre.

_________________
Moskvich 2140- momentálne prestavba podla homologacie A2-1677/moskvitch 1600 rallye/ (4-1979)-predpokladaný termín dokončenia ??? :lol: , , Moskvich 2140 v započatej prestavbe na A2-1677/moskvitch 1600 rally-civilná verzia s bombovými plastmi v interieri(1976),Moskvich 2140


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 20 čer 2010, 20:39 
Offline
Zasloužilý moskvičář
Zasloužilý moskvičář

Registrován: 08 pro 2009, 22:23
Příspěvky: 379
Bydliště: okr.Teplice
Majitel Moskviče: ano
Typ: 2140 a 412
Tak zítra odjíždí na lak.Dohodli jsme se na odstínu Moskvič-červená-rubín.Co bylo v našich silách jsme udělali.Z čeho mám trochu obavy,jsou drobné vlnky a promáčklinky,které jsou vidět jen při pohledu po světle.Toby ale dost zkazilo radost.Doufám ale,že si stím lakýrové poradí.Když jsem byl domlouvat moskala ,viděl jsem tam stát od nich udělanou R 110 a vypadala moc pěkně.Samozřejmě nevím,jak byla připravena od klempíře.


Přílohy:
100_1012 (3).jpg
100_1012 (3).jpg [ 55.76 KiB | Zobrazeno 18906 krát ]
100_1013.jpg
100_1013.jpg [ 56.97 KiB | Zobrazeno 18906 krát ]
100_1018.jpg
100_1018.jpg [ 49.75 KiB | Zobrazeno 18906 krát ]
100_1019.jpg
100_1019.jpg [ 60.21 KiB | Zobrazeno 18906 krát ]
Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu Poslat e-mail  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 97 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz





kvalitní webhosting